українська російська англійська
Ініціатива CoST - дієвий механізм посилити контроль за якістю дорожніх робіт, - Володимир Омелян
05.09.2017 | 13:52
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

В рамках візиту до Республіки Корея Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустрічі із Директором Центру досліджень політики ПРООН в Сеулі Балашем Хорватом.

 «Корейський досвід щодо забезпечення прозорості будівництва за бюджетні кошти є дуже корисним та показовим для процесу реформування в Україні. Це зразок досконалої та високоефективної єдиної системи управління проектами та системи інформування про стан будівництва», - наголосив Володимир Омелян. За його словами, досвід CoST вже вийшов за межі дорожнього господарства і застосовується урядом в інших галузях.

Міністр інфраструктури України наголосив, що з 2018 року Україна проводить процес децентралізації дорожнього господарства і 120 тис. кілометрів доріг буде передано на муніципальний рівень: «Тому вкрай важливим є розширення моніторингу системи CoST на дороги місцевого значення». Володимир Омелян також подякував представникам ПРООН за підтримку в запровадженні ініціативи CoST в Україні.

Директор Центру досліджень політики ПРООН в Сеулі Балаш Хорват надав високу оцінку роботі Міністерства інфраструктури та запевнив у підтримці ініціатив Міністерства з боку ПРООН.

Також Володимир Омелян зустрівся із віце-мером міста Сеул Джевоном Лі, подякував за співпрацю в рамках програми CoST.

«Сеул – приклад міста із розвиненою цифровою та смарт-інфраструктурою. Місто динамічно розвивається, і я вважаю, що досвід Сеулу буде вкрай корисним для України», - наголосив Володимир Омелян.

Довідково

У липні 2016 року за ініціативи ПРООН в Україні та Міністерства інфраструктури відбувся семінар щодо обміну досвідом між Республікою Корея та Україною з питань підвищення прозорості у сфері будівництва за бюджетні кошти. Співорганізатором зустрічі виступає Ініціатива CoST в Україні. Семінар відбувся за участю представників Міністерства інфраструктури України, директора ПРООН в Україні Янтомаса Хімстри, директора Центру досліджень політики ПРООН в Сеулі Балаша Хорвата, директора Міжнародного Секретаріату CoST Петтера Метьюса, а також представників Сеульської міської адміністрації. Під час семінару між Муніципалітетом міста Сеула та Мінінфраструктури було підписано Меморандум про співпрацю, що стало початком запровадження ініціативи CoST в дорожній сфері в Україні.

 

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях