українська російська англійська
Кількість особливих дітей залучених до інклюзії збільшилася на 56%, - Геннадій Зубко
02.09.2017 | 15:41
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

В кожному проекті головне лідерство. І саме інклюзія за останній рік набула такої першості завдяки законодавчій підтримці Верховної Ради України і спрощення Урядом умов відкриття та діяльності інклюзивного класу. Ці зусилля направлені в першу чергу на максимальне охоплення інклюзивною освітою дітей з особливими освітніми потребами. Про це повідомив під час спільного брифінгу з Мариною Порошенко Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Жодна школа не може відмовити у створенні інклюзивних класів, якщо вона отримала заявку від батьків, висновок спеціальної комісії (ПМПК) або рішення місцевої влади. Сьогодні вже 9% шкіл України долучилися до інклюзивної освіти. Порівнюючи з минулим роком - на 56% збільшилося кількість дітей з особливими потребами, що залучені до інклюзивного навчання. Це відбувається як в області, так і в обласних центрах», - зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр розповів, що лідерами зі створення інклюзивних шкіл на сьогодні є Київська, Волинська, Дніпропетровська і Житомирська області. «Для нас важливо, щоб це відбувалося по всій Україні. Діти з особливими потребами  мають бути соціально адаптовані в майбутньому. А це можливо тільки завдяки відкриттю ресурсних кімнат і медіатек в школах України», - підкреслив Зубко.

Віце-прем’єр-міністр подякував особисто Марині Порошенко за лідерські якості у створенні умов навчання для дітей з особливими потребами.

Нагадаємо, сьогодні під час візиту на Житомирщину Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко і Марина Порошенко оглянули хід робіт з облаштування медіатек в Хорошівській гімназії (смт Хорошів), ЗОШ №28 (м. Житомир), Житомирській міської гуманітарній гімназії №23 ім. М.Очерета.

 

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах