українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко відвідав Український гуманітарний ліцей
01.09.2017 | 15:35
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко привітав учнів Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка з Днем знань. 

В’ячеслав Кириленко побажав дітям натхнення, гарних оцінок  і наголосив: «Ліцей має свою унікальну атмосферу. У педагогів справжня чиста українська душа  і велике вміння навчати дітей так, щоб знання вони пронесли через усе своє життя. Зі святом, учні та батьки!» - сказав В’ячеслав Кириленко.

Учням випускного класу В’ячеслав Кириленко побажав результативного шляху до найкращих українських вищих навчальних закладів. 

На святі ліцеїсти традиційно у театральній формі склали присягу, на знак початку навчального року відпустили повітряні кульки в небо. Державний Гімн разом з ліцеїстами виконав співак Іван Леньо ("Козак Сістем"). 

Довідково

Гуманітарний ліцей засновано у 1991 році. Це структурний підрозділ Київського національного університету імені Тараса Шевченка, особлива увага в ліцеї  приділяється патріотичному вихованню. Заклад має багато нагород. За результатами ЗНО-2017 - у двадцятці кращих шкіл України. На навчання приймають учнів на конкурсній основі після 8-го класу.

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"