українська російська англійська
Володимир Гройсман: Українська школа має стати цифровою
01.09.2017 | 15:27
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Українська школа, яка переходить до нових стандартів навчання, має стати цифровою і максимально технологічною. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із старшокласниками Навчально-виховного комплексу "Ерудит" у Києві у п’ятницю.

«Ми закладаємо 1 млрд грн для модернізації програм 1-4 класів. Я би хотів, щоби у дітей 1-4 класів – все одразу ми зробити не зможемо – щоб були у дітей інтерактивні дошки, планшети, усі необхідні компоненти для сучасного навчання. Це наше завдання, і з наступного року ми розпочинаємо. Я вважаю, що українська школа має стати цифровою. Технології треба впроваджувати у навчання, тому що світ змінюється, і ці технології мають бути доступні з періоду навчання навіть у дитячому садочку», - сказав Володимир Гройсман.

Він також нагадав, що Уряд веде переговори з урядами країн-партнерів про можливість закупівлі сучасного навчального продукту, максимально адаптованого до умов та вимог української школи.  

 

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях