українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе: Нинішні часи увійдуть в підручники історії як доба, коли Україна стала частиною вільного світу
01.09.2017 | 15:18
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе привітала першокурсників Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка з Днем знань.

Виступаючи перед студентами, батьками та викладачами, Віце-прем`єр-міністр зауважила, що з часу її попередніх відвідин ІМВ рік тому Україна досягла значних результатів на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції.  «У 2017 році ми отримали можливість подорожувати Європою без віз. Кілька днів тому на параді до Дня незалежності України поряд з нашими військовими крокували військові з країн-членів і партнерів НАТО. Цього року в Україні відкрилося по суті посольство Північноатлантичного альянсу. А саме сьогодні, нарешті, належно ратифікована усіма країнами-членами входить у повну легітимну силу Угода про асоціацію між Україною та ЄС. Це 365 днів і лише один оберт Землі навколо Сонця, а ми з вами змогли досягти таких серйозних змін», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

На її переконання, нинішні часи увійдуть в підручники історії як доба, коли Україна стала частиною вільного світу. «Вам доведеться забезпечувати тривалість і надійність цього зв`язку, – звернулася Віце-прем`єр до студентства. – Розраховуємо на те, що саме з вашою участю ми зможемо усіма каналами дати світові знати образ нової України – справжньої, вільної, демократичної, де дбають про добробут і самовираження кожної людини».

Завершуючи вітальне слово, Іванна Климпуш-Цинцадзе процитувала книгу про британську політику «Так, пане міністр!»: «Дипломатія – це питання виживання у наступному столітті. Політика – це питання виживання до наступної п`ятниці».

«На щастя, не всі політики в нашій країні думають лише про наступну п`ятницю (хоча трапляються й такі). Але щодо дипломатів це правильно на всі сто відсотків. Ваша місія – думати про Україну на століття вперед», – підсумувала вона.

 

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах