українська російська англійська
Володимир Бондаренко привітав з Днем знань слухачів НАДУ
01.09.2017 | 14:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко привітав від імені Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана слухачів Національної академії державного управління при Президентові України з початком нового навчального року та Днем знань.

«Успішне впровадження реформ неможливе без залучення кращого освітнього досвіду, підготовки управлінських кадрів. І сьогодні якість освіти повинна визначати майбутнє України. Основним завданням є підготовка професіоналів-управлінців, спроможних готувати, аналізувати і реалізовувати державну політику, професійно та ефективно здійснювати управлінські функції. Перед Національною академією державного управління стоїть важливе завдання – підготувати нову генерацію висококваліфікованих, чесних, відповідальних, ініціативних та креативних державних службовців, які здійснюватимуть рішучі кроки у політичній, економічній та соціальній сферах», - наголошено у вітальному листі Глави Уряду. 

Володимир Бондаренко побажав слухачам НАДУ удачі «на новому шляху професійного державного службовця», а всьому колективу нових наукових та освітніх звершень, професійного зростання, добробуту та миру у нашій країні.

Нагадаємо, що і Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, і Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко також навчалися у  Національній академії державного управління при Президентові України.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях