українська російська англійська
Глава Уряду поспілкувався зі старшокласниками: Я хотів би, щоби в кожній українській школі відбувся такий урок гордості
01.09.2017 | 13:10
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман з нагоди Дня знань взяв участь в урочистій лінійці у школі «Ерудит» у Києві, що була відкрита після відбудови, та провів старшокласникам перший у цьому навчальному році урок.

Глава Уряду разом із Київським міським головою Віталієм Кличком поспілкувався з учнями про майбутнє України, перспективи та виклики, що стоять перед нею, реформу освіти, яку ініціює Уряд.

«Я хотів би, щоби сьогоднішньою темою нашої розмови була гордість за Україну. Я почув з ваших слів і гордість, і готовність зробити країну кращою. Україна - це не просто назва, це люди, це мільйони сердець, це відносини у суспільстві, прагнення, це цінності врешті-решт, - сказав Володимир Гройсман. - Дякуючи вам за цю зустріч, хочу побажати, щоб такі зустрічі гордості відбулися у кожній українській школі, де ми могли би говорити про наше сьогодення, майбутнє, спільні цілі, завдання. Щоб ми з вами змінювали середовище з «Все пропало» на «Все буде добре. Обов'язково».

Прем’єр-міністр привітав школярів із початком нового навчального року, побажав їм успіху та перемог на благо розвитку країни.

«Є багато народів світу, які не мають своєї країни, а нам пощастило - маємо рідний дім, але є багато викликів, на які маємо відповісти патріотично. Україна має бути країною успішною, розвинутою і країною щасливих людей, для того маємо відновити територіальну цілісність, забезпечити нормальну якість життя в країні. Я би дуже хотів, щоб кожен з вас знайшов себе тут», - наголосив він, звертаючись до учнів.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях