українська російська англійська
25 серпня Степан Кубів виступить на Інавгураційному економічному форумі Світового Конґресу Українців

25 серпня 2017 р. Степан Кубів, Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України, виступить з головною доповіддю на Інавгураційному економічному форумі «Підтримка економічного розвитку України: співпраця між Урядом і діаспорою», який організовує Світовий Конгрес Українців (СКУ) разом з Американською торговельною палатою в Україні та Канадсько-українською торговою палатою.

У Форумі також візьмуть участь Президент СКУ Євген Чолій,  Посол США в Україні Марі Йованович та Посол Канади в Україні Роман Ващук, народний депутат Ганна Гопко, Торговий Представник України Наталя Микольська, перший заступник Міністра фінансів Оксана Маркарова, заступник Міністра закордонних справ Вадим Пристайко, заступник Голови АПУ Дмитро Шимків, Керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк та інші.

Початок заходу 15:30.

Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv Hotel, Ballroom (вул. Алли Тарасової, 5).

 

Акредитація представників ЗМІ до 18:00 24 серпня ychyzhova@chamber.ua Юлія Чижова.

Вхід за редакційним посвідченням.

 

Довідково

Інавгураційний Економічний Форум пройде з нагоди 50-ліття СКУ в рамках Річних загальних зборів СКУ, які відбудуться 25-26 серпня 2017 р. в Києві. СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"