українська російська англійська
21-23 серпня у Данії Голова Держенергоефективності представить перспективи реалізації інвестиційних "зелених" проектів в Україні

21-23 серпня 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук здійснить робочу поїздку до м. Копенгаген та м. Борнхольм (Данія), де представить досягнення та плани розвитку відновлюваної енергетики України, а також розгляне можливості зміцнення співпраці двох країн та реалізації спільних проектів у цій сфері.

Зокрема, 21 серпня Голова Агентства проведе зустріч з представниками Енергетичного агентства Данії, з якими розгляне плани реалізації проекту «Українсько-данський енергетичний центр».

У ході перемовин з представниками МЗС Данії та проекту «Danida Business Finance» Голова Агентства обговорить особливості впровадження проектів з виробництва енергії з відходів. Після цього С.Савчук здійснить візит на найбільше в Данії підприємство з переробки відходів та виробництва енергії «Vestforbrændingen».

22 серпня С.Савчук відвідає ТЕЦ на дерев’яній трісці «Bornholms Energi & Forsyning» в м. Борнхольм. Крім цього, проведе зустріч із представниками компанії «EcoGrid EU» – данського проекту «розумних» електромереж, що дозволяють рівномірно розподіляти електроенергію від виробника, що працює на відновлюваних джерелах енергії, до кінцевого споживача.

Також 23 серпня заплановано зустрічі з представниками компанії «Rambøll Group» та данського державного фонду «IFU Investment Fund for Developing Countries». Фонд надає фінансування данським компаніям, які бажають вести бізнес в країнах, що розвиваються.

В рамках перемовин Голова Агентства та представники зазначених компаній розглянуть перспективи впровадження проектів з відновлюваної енергетики в Україні за участю данських компаній та фондів.

 

 

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах