українська російська англійська
21-23 серпня у Данії Голова Держенергоефективності представить перспективи реалізації інвестиційних "зелених" проектів в Україні

21-23 серпня 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук здійснить робочу поїздку до м. Копенгаген та м. Борнхольм (Данія), де представить досягнення та плани розвитку відновлюваної енергетики України, а також розгляне можливості зміцнення співпраці двох країн та реалізації спільних проектів у цій сфері.

Зокрема, 21 серпня Голова Агентства проведе зустріч з представниками Енергетичного агентства Данії, з якими розгляне плани реалізації проекту «Українсько-данський енергетичний центр».

У ході перемовин з представниками МЗС Данії та проекту «Danida Business Finance» Голова Агентства обговорить особливості впровадження проектів з виробництва енергії з відходів. Після цього С.Савчук здійснить візит на найбільше в Данії підприємство з переробки відходів та виробництва енергії «Vestforbrændingen».

22 серпня С.Савчук відвідає ТЕЦ на дерев’яній трісці «Bornholms Energi & Forsyning» в м. Борнхольм. Крім цього, проведе зустріч із представниками компанії «EcoGrid EU» – данського проекту «розумних» електромереж, що дозволяють рівномірно розподіляти електроенергію від виробника, що працює на відновлюваних джерелах енергії, до кінцевого споживача.

Також 23 серпня заплановано зустрічі з представниками компанії «Rambøll Group» та данського державного фонду «IFU Investment Fund for Developing Countries». Фонд надає фінансування данським компаніям, які бажають вести бізнес в країнах, що розвиваються.

В рамках перемовин Голова Агентства та представники зазначених компаній розглянуть перспективи впровадження проектів з відновлюваної енергетики в Україні за участю данських компаній та фондів.

 

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"