українська російська англійська
21 серпня - круглий стіл "Сучасне будівництво шкіл та лікарень: що потрібно змінити у будівельних нормах?"

21 серпня 2017 року в Мінрегіоні розпочнеться круглий стіл «Сучасне будівництво шкіл та лікарень: що потрібно змінити у будівельних нормах?». Під головуванням заступника Міністра Лева Парцхаладзе відбудеться відкрите громадське обговорення нових проектів державних будівельних норм, що стосуються шкіл, дитячих садків та медичних закладів. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:

— щодо шкіл — http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/tech-reg/normuvannia/proekti-budivelnih-norm-dlya-obgovorennya/proekt-dbn-v-2-2-3-201h-budinki-i-sporudi-navchalni-zakladi;

— щодо дитячих садків — http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/tech-reg/normuvannia/proekti-budivelnih-norm-dlya-obgovorennya/proekt-dbn-v-2-2-4-201h-budinki-i-sporudi-doshkilni-navchalni-zakladi;

— щодо медичних закладів — http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/tech-reg/normuvannia/proekti-budivelnih-norm-dlya-obgovorennya/proekt-dbn-v-2-2-10-2017-budinki-i-sporudi-zakladi-ohoroni-zdorov-ya.

Для ефективної дії цих важливих ДБН Мінрегіон продовжив період їх опрацювання разом з експертами, представниками громадськості та усіма бажаючими.

Участь у круглому столі візьмуть представники Мінрегіону, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, інших центральних органів виконавчої влади, місцевої влади, фахівці у галузі будівництва та архітектури, міжнародні та громадські організації, науково-дослідні установи, представники громадськості та ЗМІ.

Місце проведення заходу: Велика зала Мінрегіону (вул. В.Житомирська, 9, 4-й поверх).

Початок заходу: 15:00.

Для реєстрації участі у заході звертайтеся за телефоном: (044) 284-0-605 або електронною поштою MarchukIM@minregion.gov.ua.

Акредитація ЗМІ здійснюється до 12:00 21 серпня за телефоном (044) 590-47-96 або електронною поштою press@minregion.gov.ua.

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"