українська російська англійська
Володимир Кістіон очолив Координаційний центр із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії
09.08.2017 | 19:22
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні рішенням Уряду створено Координаційний центр із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії. Очолив його Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, який в Уряді опікується питаннями енергетики.

Координаційний центр із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії – це дорадчо-консультативний орган при КМУ, створити який Уряд повинен був відповідно до  прикінцевих положень  Закону  України «Про ринок електричної енергії».

«На імплементацію закону відведено два роки. Але часу насправді обмаль, зважаючи на обсяг завдань, які разом з НКРЕКП нам слід виконати. Тому вже у наступні тижні ми проведемо перше засідання Координаційного центу, створимо робочі підгрупи і приступимо до напрацювання необхідних нормативно-правових документів», - повідомив Володимир Кістіон.

Водночас голова Координаційного центру із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії висловив пропозицію громадськості та представникам законодавчої гілки влади долучитися до підготовки необхідних підзаконних актів з тим, щоб спільними зусиллями напрацювати дієві рішення.

«Ми відкриті до співпраці, готові заслухати пропозиції реального сектору економіки, експертів галузі, наших міжнародних партнерів з тим, щоб спільними зусиллями напрацювати рішення, які дозволять впровадити в Україні конкурентний ринок електроенергії», - резюмував Володимир Кістіон. 

 

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"