українська російська англійська
З 5 по 12 серпня на Дніпропетровщині пройде другий етап Всеукраїнської пошукової військово-меморіальної експедиції "Визволення Кривбасу"

За підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, місцевих органів влади і самоврядування ВГО «Союз «Народна Пам'ять» розпочинає другий етап Всеукраїнської пошукової військово-меморіальної експедиції «Визволення  Кривбасу», яка пройде з 5 по 12 серпня 2017 року неподалік села Високе Поле Криворізького району Дніпропетровської області.

Саме тут, у далекому 1944 році, велися запеклі бої Нікопольсько-Криворізької наступальної операції, в результаті яких тільки зниклими безвісти, до цього часу, вважаються  десятки тисяч солдатів.

В експедиції планує взяти участь понад 70 чоловік, більшу частину яких складе підростаюче покоління – представники молодіжних пошукових загонів України.

Основна мета – не просто спробувати знайти невідомі поховання солдатів, а комплексно підійти до дослідження територій, на яких відбувалися бойові дії під час Другої світової війни,  досконало вивчити і позначити на карті всі виявлені артефакти, фортифікацію і поховання.

Експедиція проводиться за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, місцевих органів влади і самоврядування.

Експедиція такого рівня буде цікава представникам засобів масової інформації – журналістам українських і зарубіжних видань, які мають можливість відновити історичні події та відзняти унікальний фото- і відео-матеріал!

За додатковою інформацією звертатися до ВГО «Союз «Народна Пам'ять» за тел.: +380682015506 або +38 0509748341.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка