українська російська англійська
З 5 по 12 серпня на Дніпропетровщині пройде другий етап Всеукраїнської пошукової військово-меморіальної експедиції "Визволення Кривбасу"

За підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, місцевих органів влади і самоврядування ВГО «Союз «Народна Пам'ять» розпочинає другий етап Всеукраїнської пошукової військово-меморіальної експедиції «Визволення  Кривбасу», яка пройде з 5 по 12 серпня 2017 року неподалік села Високе Поле Криворізького району Дніпропетровської області.

Саме тут, у далекому 1944 році, велися запеклі бої Нікопольсько-Криворізької наступальної операції, в результаті яких тільки зниклими безвісти, до цього часу, вважаються  десятки тисяч солдатів.

В експедиції планує взяти участь понад 70 чоловік, більшу частину яких складе підростаюче покоління – представники молодіжних пошукових загонів України.

Основна мета – не просто спробувати знайти невідомі поховання солдатів, а комплексно підійти до дослідження територій, на яких відбувалися бойові дії під час Другої світової війни,  досконало вивчити і позначити на карті всі виявлені артефакти, фортифікацію і поховання.

Експедиція проводиться за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, місцевих органів влади і самоврядування.

Експедиція такого рівня буде цікава представникам засобів масової інформації – журналістам українських і зарубіжних видань, які мають можливість відновити історичні події та відзняти унікальний фото- і відео-матеріал!

За додатковою інформацією звертатися до ВГО «Союз «Народна Пам'ять» за тел.: +380682015506 або +38 0509748341.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"