українська російська англійська
У Мінсоцполітики триває діяльність з реалізації проекту Twinning
28.07.2017 | 16:49
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

25 липня 2017 року за організаційної підтримки та за участі постійного Радника Проекту Twinning ,,Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність” (далі – Проект Twinning) Маргарити Кропівницької, відбувся візит експертів третьої місії Проекту Twinning зі сторони Французької Республіки до Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю. На зустрічі також були присутні  директор департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов, радник Міністра охорони здоров’я України Яна Когут.

Під час візиту експерти третьої місії Проекту Twinning були ознайомлені із широким спектром якісних реабілітаційних та соціальних послуг для дітей з інвалідністю, які надаються в центрі,  зокрема консультаційними послугами для батьків, інформаційними послугами із застосуванням сучасних технологій, забезпеченням роботи ком’юніті-центру для спеціалістів, представників громадськості тощо. Експерти були позитивно вражені процесом реабілітації, новітніми засобами та підходами до вихованців.

Постійний Радник Проекту Twinning проінформувала присутніх про Проект Twinning, який здійснюється в Міністерстві соціальної політики України за підтримки європейських партнерів. Цей проект пов'язаний із створенням умов для надання послуг раннього втручання та запобігання виникнення інвалідності у дітей. Як зазначив Директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов, особливі потреби та очікування сімей можна задовольнити.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка