українська російська англійська
У Києві відбувся шостий раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем
28.07.2017 | 14:46
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 28 липня, завершився шостий раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль. Це третя зустріч делегацій за 2017 рік.

Під час раунду сторони відзначили суттєвий прогрес стосовно узгодження проекту тексту Угоди, зокрема опрацювали та практично завершили обговорення основних положень: інституційні, загальні та прикінцеві положення, митні процедури, правила походження, врегулювання спорів тощо.

Крім цього, делегації продовжили дискусію щодо доступу до ринків товарів та визначили ступінь зниження митних тарифів для чутливих товарів, зокрема в сфері сільського господарства.

Наша позиція сформована з урахуванням результатів консультацій з промисловими та бізнес-асоціаціями. Важливо, щоб угоди про вільну торгівлю створювали нові можливості для українських експортерів. Тому необхідно забезпечити безмитний доступ якомога більшої кількості сільськогосподарських і промислових товарів на ринок Ізраїлю”, - зазначила заступник Міністра - Торговий представник України Наталія Микольська, яка є головою української переговорної делегації.

З метою завершення обговорення доступу до ринків сільськогосподарських та промислових товарів, сторонами намічено етапи подальшої роботи та проведення чергових раундів та консультацій. Сьомий раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль буде проходити в Ізраїлі.

Інфографіка про торгівлю між Україною та Ізраїлем: bit.ly/2vdHmN0, bit.ly/2h8oHMv.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"