українська російська англійська
У Києві відбувся шостий раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем
28.07.2017 | 14:46
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 28 липня, завершився шостий раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль. Це третя зустріч делегацій за 2017 рік.

Під час раунду сторони відзначили суттєвий прогрес стосовно узгодження проекту тексту Угоди, зокрема опрацювали та практично завершили обговорення основних положень: інституційні, загальні та прикінцеві положення, митні процедури, правила походження, врегулювання спорів тощо.

Крім цього, делегації продовжили дискусію щодо доступу до ринків товарів та визначили ступінь зниження митних тарифів для чутливих товарів, зокрема в сфері сільського господарства.

Наша позиція сформована з урахуванням результатів консультацій з промисловими та бізнес-асоціаціями. Важливо, щоб угоди про вільну торгівлю створювали нові можливості для українських експортерів. Тому необхідно забезпечити безмитний доступ якомога більшої кількості сільськогосподарських і промислових товарів на ринок Ізраїлю”, - зазначила заступник Міністра - Торговий представник України Наталія Микольська, яка є головою української переговорної делегації.

З метою завершення обговорення доступу до ринків сільськогосподарських та промислових товарів, сторонами намічено етапи подальшої роботи та проведення чергових раундів та консультацій. Сьомий раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль буде проходити в Ізраїлі.

Інфографіка про торгівлю між Україною та Ізраїлем: bit.ly/2vdHmN0, bit.ly/2h8oHMv.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"