українська російська англійська
Більше 80% субсидіантів уже перепризначено допомогу на наступний рік
27.07.2017 | 15:29
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Понад 80% субсидій на житлово-комунальні послуги уже перепризначено на наступний період – 2017-2018 рр. Про це сьогодні на брифінгу повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.

За його словами, органи соціального захисту населення опрацювали необхідну інформацію, перепризначили субсидії на новий період, розрахувавши суму субсидії для кожного домогосподарства на літній період, та повідомили громадян про це.

«Це середній показник в Україні. Але ситуація в областях різниться. Наприклад, в Чернігівській області вже кілька тижнів тому як поперепризначали субсидії. В Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Тернопільській, Харківській області справи опрацьовано у 95-99% субсидіантів. Але є певні регіони, які мають низькі показники», - зауважив Віталій Музиченко.

Таким областям поставлено завдання, наголосив фахівець Мінсоцполітики, завершити процес перепризначення субсидій до кінця липня. «І з урахуванням того, що в середньому в таких регіонах призначення субсидій становить 60-70% і враховуючи динаміку, яку ми спостерігаємо протягом останніх тижнів, у нас є впевненість, що ця робота буде закінчена вчасно», - підкреслив Віталій Музиченко.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка