українська російська англійська
Більше 80% субсидіантів уже перепризначено допомогу на наступний рік
27.07.2017 | 15:29
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Понад 80% субсидій на житлово-комунальні послуги уже перепризначено на наступний період – 2017-2018 рр. Про це сьогодні на брифінгу повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.

За його словами, органи соціального захисту населення опрацювали необхідну інформацію, перепризначили субсидії на новий період, розрахувавши суму субсидії для кожного домогосподарства на літній період, та повідомили громадян про це.

«Це середній показник в Україні. Але ситуація в областях різниться. Наприклад, в Чернігівській області вже кілька тижнів тому як поперепризначали субсидії. В Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Тернопільській, Харківській області справи опрацьовано у 95-99% субсидіантів. Але є певні регіони, які мають низькі показники», - зауважив Віталій Музиченко.

Таким областям поставлено завдання, наголосив фахівець Мінсоцполітики, завершити процес перепризначення субсидій до кінця липня. «І з урахуванням того, що в середньому в таких регіонах призначення субсидій становить 60-70% і враховуючи динаміку, яку ми спостерігаємо протягом останніх тижнів, у нас є впевненість, що ця робота буде закінчена вчасно», - підкреслив Віталій Музиченко.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"