українська російська англійська
Володимир Гройсман привітав десантників із професійним святом
02.08.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем високомобільних десантних військ Збройних Сил України!

Як рід військ, до складу якого входять повітряно-мобільні та аеромобільні підрозділи, високомобільні десантні війська перебувають у постійній бойовій готовності і здатні будь-якої миті виконувати найскладніші завдання. Наші десантники – відважні та непохитні воїни, які обрали ризикований і сміливий шлях – захист Батьківщини. У разі небезпеки вони першими опиняються в епіцентрі гарячих подій, часто ризикуючи своїм життям і здоров’ям.

У рамках реформування Збройних Сил питання модернізації високомобільних десантних військ є пріоритетним. За останніх кілька років аеромобільні бригади підсилено танковими підрозділами і трансформовано в десантно-штурмові. Активно діє державна програма постачання високомобільним десантним військам відремонтованої техніки, зокрема танків, проводяться військові навчання.

На сьогодні українські воїни-десантники з гідністю стримують російсько-терористичну агресію на Донбасі, боронять нашу землю від окупаційного вторгнення. Багато десантно-штурмових та аеромобільних бригад покрили себе бойовою славою, пройшовши ротацію та взявши участь у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції. Людська подяка цим сміливим хлопцям не має меж. Багато десантників віддали своє життя за рідну країну, і наш обов’язок пам’ятати їх героїчний подвиг, ставлячи в приклад майбутнім поколінням.

Бажаю нашим десантникам міцного здоров’я, благополуччя і мирного неба над нашими домівками! Країна пишається Вами!

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                                           Володимир ГРОЙСМАН

 

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"