українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників торгівлі
30.07.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю працівників торгівлі України з професійним святом!

З давніх часів торгівля була рушієм матеріального розвитку суспільства, одним з базових економічних процесів, який з’явився з появою розподілу праці та зробив заможнішими багато суспільств. Торговельні відносини є одними з визначальних у сучасних глобальних процесах і від них залежить стрімкий розвиток ряду секторів суспільства, економіки, держави.

На сьогодні нашим завданням є активізація торговельних відносин, надання їм свіжого дихання. Уряд активно працює над тим, щоб встановити чіткі, прозорі і зрозумілі правила, які будуть вигідними для усіх сторін – від виробника до кінцевого споживача товару. Водночас ми робимо рішучі кроки у напрямі дерегуляції бізнесу, кожен з них надає нового імпульсу торговельному процесу в країні. Пріоритетним напрямом урядової політики є захист інтересів експортерів і виведення національних товарів на нові ринки. Не менш важливим елементом успішної торгівлі є розвинута інфраструктура. Відновлені дороги, будівництво яких є одним з найважливіших загальнонаціональних проектів, сприятимуть покращенню транспортної логістики.

Усі ці заходи забезпечують пожвавлення торговельних відносин. На шляху європейської інтеграції на нас чекає також подальше поглиблення торговельних відносин з Європейським Союзом. Угода про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом та Канадою відкриває для України нові ринки та нові можливості, якими ми вже починаємо користуватися. Українські фахівці отримують неоціненний досвід у процесі реалізації міжнародних торговельних угод та контрактів.

Від Вашої роботи і професійних якостей залежить добробут усієї країни та розвиток національної економіки. Дякую за плідну працю і бажаю міцного здоров’я, благополуччя та подальших професійних досягнень!

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                              Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"