українська російська англійська
17 липня о 18:30 - трансляція засідання конкурсної комісії з відбору директора УААСП
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 17 липня, о 18:30 відбудеться засідання конкурсної комісії, яка обиратиме генерального директора державної організаціїУкраїнське агентство з авторських та суміжних прав”.

Прийом документів від кандидатів завершився 26 червня, і сьогодні конкурсна комісія з представників Мінекономрозвитку проведе співбесіди з 7 кандидатами.

Дивитися засідання у прямому ефірі можна за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw

Кандидат на посаду генерального директора повинен добре володіти принципами корпоративного управління, бюджетування та стратегічного планування; мати бачення щодо перспектив розвитку сфери колективного управління; знати основи економіки, менеджменту, маркетингу, володіти лідерськими компетенціями, стратегічним баченням та організаційним лідерством. Відбір буде здійснюватися за цими критеріями.

Довідково

Українське агентство з авторських та суміжних прав” - це українська державна організація колективного управління, що спеціалізується на зборі і виплаті авторської винагороди (роялті). Основним завданням організації є управління на колективній основі і захист майнових авторських прав українських і зарубіжних авторів на території України.

 

версія для друку
Анонси
28 липня - кінцевий строк подачі заяв для участі в конкурсі з набору до Команди підтримки реформ при Мінприроди
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
25 липня до Дня Повітряних Сил відбудеться прес-тур до військових частин Васильківського гарнізону
25 липня - Міжвідомча робоча група з питань виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України
25 липня Павло Петренко візьме участь у прес-конференції "Результати роботи Міністерства юстиції у І півріччі 2017 року"
25 липня відбудеться презентація Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2017
25 липня відбудеться засідання Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності