українська російська англійська
Бюджети Одещини отримали більше 7,6 млн гривень відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв
17.07.2017 | 11:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Упродовж І півріччя 2017 року до бюджетів Одеської області надійшло 7,63 млн грн в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв.

Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Одещини сумарно акумульовано 89,52 млн гривень. З них на рахунках обласної ради –25,98 млн грн, міст обласного значення – 0,84 млн грн, районних рад – 9,44 млн грн, сільських, селищних і міських рад – 52,25 млн гривень.

Найбільший фінансовий ресурс знаходиться у розпорядженні місцевих рад Біляївського (28,92 млн грн), Лиманського (19,53 млн грн), Овідіопольського (11,08 млн грн) та Окнянського (2,28 млн грн) районів Одеської області.

Частину накопичених коштів, а саме 2,6 млн грн, упродовж І півріччя 2017 року спрямували на розвиток земельних фондів Одеського регіону. Зокрема, 0,28 млн грн використали на інвентаризацію земель та 2,32 млн грн на інші заходи.

Реалізація даних коштів, розпорядником яких є органи місцевого самоврядування Одеської області, надасть змогу комплексно вирішувати проблеми охорони земель, а також провести інвентаризацію земель і нормативну грошову оцінку.

Територіальними органами Держгеокадастру в Одеській області постійно проводиться робота з органами місцевого самоврядування з цього приводу.

Довідково

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України кошти, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе