українська російська англійська
15 - 22 липня 2017 року пройде Всеукраїнська пошукова експедиція "Карпати -2017"
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції інформує, що ВГО «Союз «Народна Пам'ять»  15 - 22 липня 2017 року проводить Всеукраїнську пошукову експедицію «Карпати -2017».

Експедиція відбудеться в адміністративних межах смт. Верховина, Яремче, Ворохта Івано-Франківської області в районі гори Кукул.

Заплановані роботи з пошуку невідомих поховань періоду Першої світової війни, дослідження та вивчення виявлених інженерних об'єктів, перепоховання останків загиблих солдатів австро-угорської, німецької та російської армій та українців, які опинилися у складах цих армій.  

Експедиція буде проведена за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в партнерстві з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, а також сприяння Карпатського національного природного парку.

В експедиції візьмуть участь понад 50 представників пошукових загонів України, що входять до складу ВГО «Союз «Народна Пам'ять».

Взяти участь в експедиції запрошуються журналісти українських і зарубіжних ЗМІ!

ВГО «Союз «Народна Пам'ять» забезпечить представників ЗМІ харчуванням та проживанням.

За додатковою інформацією звертатися за тел.:+380682015506,  +38 050 974 83 41

 

версія для друку
Анонси
28 липня - кінцевий строк подачі заяв для участі в конкурсі з набору до Команди підтримки реформ при Мінприроди
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
25 липня до Дня Повітряних Сил відбудеться прес-тур до військових частин Васильківського гарнізону
25 липня - Міжвідомча робоча група з питань виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України
25 липня Павло Петренко візьме участь у прес-конференції "Результати роботи Міністерства юстиції у І півріччі 2017 року"
25 липня відбудеться презентація Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2017
25 липня відбудеться засідання Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності