українська російська англійська
Володимир Гройсман - британському бізнесу: Час ухвалювати рішення про інвестування в економіку України
07.07.2017 | 13:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Відновлення економіки України, урядова політика з покращення ділового клімату, а також наявні ресурси та технологічні напрацювання мають стати запорукою інвестиційної активності та ухвалення рішень про вкладання коштів в українські інвестиційні проекти. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час інвестиційної конференції Dragon Capital у Лондоні. Захід відбувся під час візиту Глави Уряду до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

"Сьогодні Україна є дуже конкурентною. В світі мало країн, які мали б подібні можливості і були б настільки цікаві для інвестування, - сказав Глава Уряду. - Ми маємо широкий спектр напрямків для інвестування - від агрокомплексу до космічної галузі. Саме зараз потрібно приймати рішення про вихід на ринок України. Запрошую вас. Ваш успіх - це успіх нашої держави". 

Володимир Гройсман підкреслив, що успіх бізнесу важливіший за суму вкладень. Саме тому, робота Уряду спрямована на поліпшення бізнес-клімату, на ефективну боротьбу з корупцією, на відновлення промисловості та зміцнення інституційної спроможності країни. При Кабінеті Міністрів працюють Офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, Національний комітет з промислового розвитку, Офіс з просування експорту.

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"