українська російська англійська
Володимир Кістіон: Встановлення лічильників - одне з найнагальніших завдань для міських голів від Уряду в рамках підготовки до зими
19.06.2017 | 19:14
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Ще до кінця 2016 року органи місцевого самоврядування повинні були забезпечити 100% облік тепла, адже це єдина можливість впливати на ефективне використання енергоресурсів в країні. Але нинішня динаміка встановлення загальнобудинкових приладів обліку в українських містах не надто добра, тому це одне з найнагальніших завдань для міських голів від Уряду в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду. Про це за результатами сьогоднішньої селекторної наради повідомив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

За його словами, у цьому році Уряд набагато раніше за попередні роки схвалив заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду. Готовність України до опалювального сезону вже зараз становить 30%. На сьогодні на складах тепло-генеруючих компаній знаходиться 2,7 мільйони тонн вугілля, у підземні сховища закачано більше 10 мільярдів кубічних метрів газу.

«Ще одне нагальне завдання – ремонт доріг, 90% яких знаходиться у незадовільному стані. З дрібним, ямковим ремонтом більш-менш впоралися, на порядку денному комплексний ремонт доріг. Нагадаю, цього року на ремонт доріг виділено втричі більше коштів - 30 млрд грн», - наголосив Володимир Кістіон.

Щодо відновлення газопостачання на ТЕЦ-6, Віце-прем’єр-міністр дав доручення терміново провести нараду з цього питання, щоб не лише відновити гаряче водопостачання мешканцям Києва, а, перш за все, забезпечити стабільність роботи енергетичної системи  Київського енергетичного вузла.

«ТЕЦ-6 виробляє не тільки теплову енергію, яка використовується на тепло і гарячу воду, а й електричну енергію. Зупинка цього об’єкта недопустима, особливо влітку, в період максимальних температур, коли споживання Київського енергетичного вузла суттєво  збільшується», - вважає Володимир Кістіон.

 

 

 

версія для друку
Анонси
19 жовтня - прес-конференція щодо розвитку і досягнень українсько-корейського співробітництва
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня МОН проведуть прес-конференцію щодо Умов вступу до ВНЗ на 2018 рік
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій