українська російська англійська
Відбулося третє засідання Підкомітету з питань свободи, безпеки та юстиції Комітету асоціації між Україною та ЄС
15.06.2017 | 15:27
УРЯДОВИЙ ОФІС З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

14 червня 2017 р. у Києві відбулося третє засідання Підкомітету з питань свободи, безпеки та юстиції Комітету асоціації між Україною та ЄС.

Українську делегацію очолював заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов, а європейську – Голова підрозділу з питань двосторонніх відносин з країнами Східного партнерства Європейської служби зовнішньої діяльності Дірк Шубель. Функції української частини секретаріату кластера виконував Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

У ході засідання обговорювались наступні питання:

- переміщення осіб, прикордонний контроль, питання міграції та надання притулку;

- верховенство права, правове співробітництво у сфері цивільних та кримінальних справ, реформа судової системи, прокуратури та правоохоронних органів, захист персональних даних;

- запобігання та протидія корупції;

- протидія організованій злочинності та кіберзлочинності, боротьба проти торгівлі людьми, обігу незаконних наркотичних речовин, відмивання грошей та фінансування тероризму.

За результатами засідання обговорено та визначено подальші спільні кроки на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у частині правосуддя, свободи та безпеки, зокрема щодо реформи судової системи, питань захисту персональних даних, обладнання пропускних пунктів на кордоні України.

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"