українська російська англійська
Без віз в ЄС: перших українців уже оформили прикордонники
11.06.2017 | 09:08
АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Сьогодні вночі співробітники Держприкордонслужби оформили перших громадяни України у пунктах пропуску на кордоні з ЄС, які почали перетинати кордон в рамках дії безвізового режиму.

Зазначимо, що Державна прикордонна служба завчасно готувалася до дій в умовах безвізу з ЄС. В межах компетенції, відомство виконало всі визначені завдання, передбачені Планом лібералізації безвізового режиму.        

Робота здійснювалася за трьома основними напрямками, це підвищення рівня безпеки та якості прикордонного контролю в пунктах пропуску, подальша інтеграція в єдиний безпековий європейський простір та підготовка персоналу.                                    

Пріоритетним завданням було обладнання засобами біометричного контролю 157 пунктів пропуску, з яких 32 – на кордоні з ЄС. Сьогодні система біометричного контролю функціонує  безперервно і дає змогу автоматично перевіряти всі типи біометричних документів.

 

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"