українська російська англійська
Уряд створив Міжвідомчу комісію з питань популяризації України
08.06.2017 | 15:00
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

7 червня 2017 року під час засідання Уряду ухвалено постанову «Про утворення Міжвідомчої комісії з питань популяризації України», ініційовану Міністерством інформаційної політики України.

За словами державного секретаря МІП Артема Біденка, створення Міжвідомчої комісії при Кабінеті Міністрів України сприятиме реалізації єдиної та узгодженої політики з просування інтересів України у світі.

«Ефективна популяризація нашої країни у світі та просування її інтересів можливі лише за умови системного підходу, з урахуванням багатьох факторів. Зокрема, реалізація Концепції популяризації України передбачає поєднання зусиль багатьох організацій, органів влади, НУО, лідерів думок, де кожен виконує свою роль. Саме тому створення урядової Міжвідомчої комісії сприятиме системній комунікації та, як результат, вигідному представленню України на міжнародній арені», - аргументував Артем Біденко.

Зазначимо, створення Міжвідомчої комісії в рамках реалізації Концепції популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі сприятиме підсиленню інституційної спроможності та забезпеченню на міжвідомчому рівні постійної оперативної та скоординованої діяльності з підготовки і поширення у світовому інформаційному просторі правдивої та об’єктивної інформації про Україну, зокрема про окремі її регіони, а також підвищення туристичної та інвестиційної привабливості України.

Нагадаємо, 11 жовтня 2016 року під час засідання Кабінету Міністрів України члени Уряду одноголосно підтримали Концепцію популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі, розроблену Міністерством інформаційної політики України.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"