українська російська англійська
В Адміністрації Держприкордонслужби пройшла робоча зустріч керівників проекту TWINNING
30.05.2017 | 18:07
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Учора в Адміністрації Держприкордонслужби розпочаті чергові заходи міжнародного проекту TWINNING. Ключовою подією стала зустріч керівника проекту Томаса Остеррота та Першого заступника Голови Держприкордонслужби Василя Серватюка.

Під час зустрічі обговорено питання створення в Україні Координаційної ради стратегічного рівня з питань інтегрованого управління кордонами. Слід зазначити, що необхідність діяльності постійної ради (органу) вищого рівня з координації міжвідомчого співробітництва у системі IBM розглядається в ЄС як одна із найкращих практик, заснована на загальних принципах інтегрованого управління кордонами ЄС та рекомендаціях Ради ЄС щодо оновлення Шенгенської програми з контролю на зовнішніх кордонах.

Як зазначив Василь Серватюк під час свого виступу, Державна прикордонна служба високо цінує досвід Європейського Союзу у сфері інтегрованого управління кордонами і готова впроваджувати кращі європейські практики з урахуванням національних особливостей та актуальних загроз національній безпеці.

«Європейські експерти не мають на меті ускладнювати процеси в Україні. Ми хочемо знайти оптимальний варіант для покращення міжвідомчої взаємодії у сфері інтегрованого управління кордонами і запропонувати його Україні», – зазначив керівник TWINNING-проекту Томас Остеррот.

Одночасно протягом тижня із зазначеного питання європейськими експертами будуть проведені консультації з представниками усіх суб’єктів інтегрованого управління кордонами.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"