українська російська англійська
Уряд пропонує направити 5 млрд грн коштів від спецконфіскації на дорожні роботи, - Прем'єр-міністр
30.05.2017 | 13:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Бюджет, який цього року виділяється з усіх джерел на виконання дорожніх робіт, втричі перевищує «дорожній» бюджет минулого року, і за пропозицією Уряду може бути поповнений коштами, що надійшли від спецконфіскації цінностей та активів оточення екс-президента Януковича. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  під час інспекційної поїздки на Львівщину, де він ознайомився з ходом будівництва дороги Н-02 Львів – Тернопіль.

«Цього року ми плануємо близько 30 млрд грн з усіх джерел – це втричі більше, ніж минулого року по факту виконання. Головне завдання – нормальна якість, правильні технології і контроль, – сказав Глава Уряду. -  Буду також пропонувати біля 5 млрд від спецконфіскації направити на  фінансування доріг».

Глава Уряду підкреслив, що цього року стоїть завдання зробити максимально якісно дороги в напрямку Львів – Тернопіль – Вінниця - Умань – Одеса, адже цей коридор з’єднує західний кордон України з портами. «Це міжнародна траса, по якій йдуть товарні потоки», - зазначив Володимир Гройсман.

Окрім того, він нагадав, що найближчим часом Уряд оголосить тендер на виконання робіт з облаштування кордону з Республікою Польща.  «Буде оголошений тендер на нашу програму спільно з польськими колегами - на майже 2 млрд грн – по прикордонній інфраструктурі. Цього року йдеться про розробку документації, наступного року розпочнеться реалізація проекту», - сказав Прем’єр-міністр.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка