українська російська англійська
Данські парламентарі: Росія є найбільшою загрозою стабільності та безпеці у Європі
26.04.2017 | 17:55
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Королівства Данія Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустрічі з Головою Комітету Парламенту з питань оборони Расмусом Ярловим та членами комітетів Парламенту Данії з питань закордонної політики, у закордонних та європейських справах.

Віце-прем'єр-міністр детально поінформувала данську сторону про ситуацію на сході України та в Автономній Республіці Крим. Було наголошено на продовженні російської агресії проти України, нехтуванні російською стороною виконанням взятих на себе зобов'язань у рамках Мінських домовленостей та численних порушеннях прав людини в окупованому Криму. Іванна Климпуш-Цинцадзе окремо підкреслила важливість збереження єдності Європи у питанні протидії російській агресії, зокрема, доцільності продовження, та, в разі необхідності, посилення санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей і повернення Криму Україні.

Віце-прем`єр також підкреслила необхідність надання Україні конкретної підтримки у військовій сфері для посилення спроможностей в умовах зовнішньої агресії.

Окремо Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорила прогрес реформ в Україні, спрямованих на забезпечення економічного зростання та верховенства права.

Данські парламентарі наголосили на своїй підтримці України та необхідності допомоги нашій державі, зокрема, в контексті зусиль у рамках НАТО. Було зазначено, що Росія є найбільшою загрозою стабільності та безпеці у Європі. Учасники зустрічей підтвердили важливість проєвропейських реформ, що здійснюються Урядом України.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
26 травня Павло Петренко презентує новітню он-лайн програму для запису на стажування студентів юридичного профілю в органах юстиції
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві