українська російська англійська
Данські парламентарі: Росія є найбільшою загрозою стабільності та безпеці у Європі
26.04.2017 | 17:55
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Королівства Данія Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустрічі з Головою Комітету Парламенту з питань оборони Расмусом Ярловим та членами комітетів Парламенту Данії з питань закордонної політики, у закордонних та європейських справах.

Віце-прем'єр-міністр детально поінформувала данську сторону про ситуацію на сході України та в Автономній Республіці Крим. Було наголошено на продовженні російської агресії проти України, нехтуванні російською стороною виконанням взятих на себе зобов'язань у рамках Мінських домовленостей та численних порушеннях прав людини в окупованому Криму. Іванна Климпуш-Цинцадзе окремо підкреслила важливість збереження єдності Європи у питанні протидії російській агресії, зокрема, доцільності продовження, та, в разі необхідності, посилення санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей і повернення Криму Україні.

Віце-прем`єр також підкреслила необхідність надання Україні конкретної підтримки у військовій сфері для посилення спроможностей в умовах зовнішньої агресії.

Окремо Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорила прогрес реформ в Україні, спрямованих на забезпечення економічного зростання та верховенства права.

Данські парламентарі наголосили на своїй підтримці України та необхідності допомоги нашій державі, зокрема, в контексті зусиль у рамках НАТО. Було зазначено, що Росія є найбільшою загрозою стабільності та безпеці у Європі. Учасники зустрічей підтвердили важливість проєвропейських реформ, що здійснюються Урядом України.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
27 червня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
25 червня Ігор Жданов візьме участь у відзначенні Дня молоді
23 червня відбудеться брифінг "Розширення габаритно-вагового контролю на автошляхах України"
23 червня - семінар щодо розвитку відновлюваної енергетики в Одеській області
23 червня - семінар у м. Чернігів "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
23 червня у Полтаві відкриють новий сервісний центр МВС та вручать службові автомобілі працівникам ГУНП
22 червня Георгій Тука у прямому ефірі програми "Право на владу" на каналі 1+1