українська російська англійська
Міністр закордонних справ Данії запропонував провести в Копенгагені міжнародну конференцію з підтримки України
26.04.2017 | 17:38
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч з Міністром закордонних справ Королівства Данія Андерсом Самуельсеном.

Сторони висловили задоволення високим рівнем двостороннього співробітництва у політичній і торговельно-економічній сферах. Було підкреслено важливість проведення 5 квітня ц.р. офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Королівства Данія, що став першим візитом Глави Української держави до цієї країни за останні десять років. Крім того, із задоволенням констатовано зростання за результатами 2016 року обсягів взаємної торгівлі товарами та послугами на 8%, внаслідок чого двосторонній товарообіг склав 472 млн. доларів США.

Іванна Климпуш-Цинцадзе поінформувала про поточну ситуацію на сході України та Автономній Республіці Крим у контексті російської агресії. Відзначено необхідність продовження підтримки України з боку ЄС та НАТО у  відновленні територіальної цілісності та суверенітету.

Андерс Самуельсен наголосив, що Данія виступає за  продовження та в разі необхідності посилення санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей. Він також привітав політику реформ, що здійснюється Урядом, та запевнив у продовженні її конкретної підтримки з боку Данії. Данський міністр підкреслив, що його країна продовжить реалізацію існуючих та започаткування нових проектів допомоги Україні. Він висловив пропозицію щодо проведення міжнародної конференції з підтримки України в Копенгагені у 2018 році.

Нагадаємо, влітку цього року у Лондоні відбудеться міжнародна конференція з підтримки України.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях