українська російська англійська
Міністр закордонних справ Данії запропонував провести в Копенгагені міжнародну конференцію з підтримки України
26.04.2017 | 17:38
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч з Міністром закордонних справ Королівства Данія Андерсом Самуельсеном.

Сторони висловили задоволення високим рівнем двостороннього співробітництва у політичній і торговельно-економічній сферах. Було підкреслено важливість проведення 5 квітня ц.р. офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Королівства Данія, що став першим візитом Глави Української держави до цієї країни за останні десять років. Крім того, із задоволенням констатовано зростання за результатами 2016 року обсягів взаємної торгівлі товарами та послугами на 8%, внаслідок чого двосторонній товарообіг склав 472 млн. доларів США.

Іванна Климпуш-Цинцадзе поінформувала про поточну ситуацію на сході України та Автономній Республіці Крим у контексті російської агресії. Відзначено необхідність продовження підтримки України з боку ЄС та НАТО у  відновленні територіальної цілісності та суверенітету.

Андерс Самуельсен наголосив, що Данія виступає за  продовження та в разі необхідності посилення санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей. Він також привітав політику реформ, що здійснюється Урядом, та запевнив у продовженні її конкретної підтримки з боку Данії. Данський міністр підкреслив, що його країна продовжить реалізацію існуючих та започаткування нових проектів допомоги Україні. Він висловив пропозицію щодо проведення міжнародної конференції з підтримки України в Копенгагені у 2018 році.

Нагадаємо, влітку цього року у Лондоні відбудеться міжнародна конференція з підтримки України.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
27 червня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
25 червня Ігор Жданов візьме участь у відзначенні Дня молоді
23 червня відбудеться брифінг "Розширення габаритно-вагового контролю на автошляхах України"
23 червня - семінар щодо розвитку відновлюваної енергетики в Одеській області
23 червня - семінар у м. Чернігів "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
23 червня у Полтаві відкриють новий сервісний центр МВС та вручать службові автомобілі працівникам ГУНП
22 червня Георгій Тука у прямому ефірі програми "Право на владу" на каналі 1+1