українська російська англійська
Міністр закордонних справ Данії запропонував провести в Копенгагені міжнародну конференцію з підтримки України
26.04.2017 | 17:38
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч з Міністром закордонних справ Королівства Данія Андерсом Самуельсеном.

Сторони висловили задоволення високим рівнем двостороннього співробітництва у політичній і торговельно-економічній сферах. Було підкреслено важливість проведення 5 квітня ц.р. офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Королівства Данія, що став першим візитом Глави Української держави до цієї країни за останні десять років. Крім того, із задоволенням констатовано зростання за результатами 2016 року обсягів взаємної торгівлі товарами та послугами на 8%, внаслідок чого двосторонній товарообіг склав 472 млн. доларів США.

Іванна Климпуш-Цинцадзе поінформувала про поточну ситуацію на сході України та Автономній Республіці Крим у контексті російської агресії. Відзначено необхідність продовження підтримки України з боку ЄС та НАТО у  відновленні територіальної цілісності та суверенітету.

Андерс Самуельсен наголосив, що Данія виступає за  продовження та в разі необхідності посилення санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей. Він також привітав політику реформ, що здійснюється Урядом, та запевнив у продовженні її конкретної підтримки з боку Данії. Данський міністр підкреслив, що його країна продовжить реалізацію існуючих та започаткування нових проектів допомоги Україні. Він висловив пропозицію щодо проведення міжнародної конференції з підтримки України в Копенгагені у 2018 році.

Нагадаємо, влітку цього року у Лондоні відбудеться міжнародна конференція з підтримки України.

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украрорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"