українська російська англійська
Уряд виділив додатково 45 млн грн для ліквідації наслідків аварії у м. Балаклія після вибухів на військовому складі
26.04.2017 | 13:19
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України у рамках виконання доручення Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та у відповідь на звернення Харківської обласної влади виділив додатково 45 млн грн для ліквідації наслідків аварії у м. Балаклія, спричиненої вибухами на військовому складі в березні.

"Ми обіцяли, що ми мешканців Балаклії не залишимо сам на сам з проблемами, тому будемо підтримувати для того, щоб ліквідувати усі наслідки того, що відбулося", - зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи ухвалене рішення.

Він нагадав, що у березні Кабінет Міністрів вже виділяв 100 млн грн для здійснення заходів, пов’язаних з очищенням від вибухонебезпечних предметів території у м. Балаклія та прилеглих населених пунктів Харківської області.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду
23 травня - відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії «А»