українська російська англійська
Угорщина надає неоціненну допомогу Україні в організації оздоровлення дітей та реабілітації воїнів АТО, - Наталія Федорович
25.04.2017 | 10:40
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович провела робочу зустріч із Державним секретарем з питань політики церкви, етнічного та громадянського суспільства Міністерства людських ресурсів Угорщини Міклошем Шолтесом та Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Ерно Кешкенєм, присвячену оздоровленню українських дітей на території Угорщини.

Сторони обговорили широке коло питань, які стосуються співробітництва України та Угорщини на рівні міністерств, та визначили пріоритетні теми для майбутньої практичної співпраці.

Наталія Федорович акцентувала увагу присутніх на високому рівні співробітництва між двома країнами, зазначивши, що Угорщина була та залишається надійним партнером, на якого Україна розраховує і в майбутньому.

«Із початком російської агресії Україна зіштовхнулася з непередбачуваними проблемами та зазнала болісних втрат, тому передусім хочу подякувати за ту допомогу, яку весь цей час надавала і продовжує надавати Угорщина. Це і допомога у вигляді відпочинку для дітей, які постраждали внаслідок військових дій, і медична допомога пораненим учасникам Антитерористичної операції», - наголосила заступник Міністра.

Державний секретар Міністерства людських ресурсів Угорщини поінформував представників Міністерства соціальної політики України про проекти гуманітарної та соціальної допомоги, які підтримуються Урядом, та висловив зацікавлення у налагодженні подальшої співпраці.

«У цьому році ми готові організувати відпочинок 700 українських дітей в Угорщині, і, хочу повідомити, що з угорського бюджету вже виділено відповідну суму. Крім того, Угорщина активно допомагає у наданні гуманітарних вантажів та реабілітації поранених учасників АТО, – Угорщина може прийняти до 20 українських військових на рік, які потребують фізичної реабілітації внаслідок поранень, отриманих у зоні проведення АТО», – заявив Міклош Шолтес.

За результатами зустрічі відбулася спільна прес-конференція участь у якій, крім офіційних осіб та журналістів, взяли й діти, які вже повернулися з відпочинку в Угорщині.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
26 травня Павло Петренко презентує новітню он-лайн програму для запису на стажування студентів юридичного профілю в органах юстиції
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві