українська російська англійська
Угорщина надає неоціненну допомогу Україні в організації оздоровлення дітей та реабілітації воїнів АТО, - Наталія Федорович
25.04.2017 | 10:40
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович провела робочу зустріч із Державним секретарем з питань політики церкви, етнічного та громадянського суспільства Міністерства людських ресурсів Угорщини Міклошем Шолтесом та Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Ерно Кешкенєм, присвячену оздоровленню українських дітей на території Угорщини.

Сторони обговорили широке коло питань, які стосуються співробітництва України та Угорщини на рівні міністерств, та визначили пріоритетні теми для майбутньої практичної співпраці.

Наталія Федорович акцентувала увагу присутніх на високому рівні співробітництва між двома країнами, зазначивши, що Угорщина була та залишається надійним партнером, на якого Україна розраховує і в майбутньому.

«Із початком російської агресії Україна зіштовхнулася з непередбачуваними проблемами та зазнала болісних втрат, тому передусім хочу подякувати за ту допомогу, яку весь цей час надавала і продовжує надавати Угорщина. Це і допомога у вигляді відпочинку для дітей, які постраждали внаслідок військових дій, і медична допомога пораненим учасникам Антитерористичної операції», - наголосила заступник Міністра.

Державний секретар Міністерства людських ресурсів Угорщини поінформував представників Міністерства соціальної політики України про проекти гуманітарної та соціальної допомоги, які підтримуються Урядом, та висловив зацікавлення у налагодженні подальшої співпраці.

«У цьому році ми готові організувати відпочинок 700 українських дітей в Угорщині, і, хочу повідомити, що з угорського бюджету вже виділено відповідну суму. Крім того, Угорщина активно допомагає у наданні гуманітарних вантажів та реабілітації поранених учасників АТО, – Угорщина може прийняти до 20 українських військових на рік, які потребують фізичної реабілітації внаслідок поранень, отриманих у зоні проведення АТО», – заявив Міклош Шолтес.

За результатами зустрічі відбулася спільна прес-конференція участь у якій, крім офіційних осіб та журналістів, взяли й діти, які вже повернулися з відпочинку в Угорщині.

 

версія для друку
Анонси
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
19 жовтня - прес-конференція щодо розвитку і досягнень українсько-корейського співробітництва
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня відбудеться спільний брифінг Міністра освіти і науки України, Міністра закордонних справ України та Міністра людських ресурсів Угорщини