українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
21.04.2017 | 09:57
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 30/140; «Мар’їнка» – 150/150; «Новотроїцьке» – 150/60; «Гнутове» – 60/40.

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

Учора пасажиро-транспортний потік залишався на рівні попередньої доби. Загалом протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування перетнули 38,2 тисячі осіб та 5,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9155 осіб та 1070 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9145 осіб та 1655 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7765 осіб та 1550 транспортних засобів;

«Гнутове» –  4705 осіб та 1045 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7420 осіб.

Учора в контрольних пунктах в`їзду-виїзду «Майорське» та «Мар’їнка», як на вихід до неконтрольованої території, так і на в’їзд з неї, прикордонними нарядами Краматорського загону двічі було виявлено грошові кошти. В одному випадку у сумці громадянина України виявлено 154 тисячі гривень, в іншому – в транспортному засобі нашого співвітчизника виявлено 400 тисяч гривень. Порушників та виявлену готівку передано співробітникам Національної поліції для прийняття правового рішення.

Також учора в КПВВ «Майорське» прикордонники цього ж загону виявили пневматичний пістолет та комплектуючі до нього. Пневматичну зброю громадянин України ховав в багажнику автомобіля «ВАЗ». Громадянина та виявлене передано співробітникам Національної поліції.

Крім того, в КПВВ «Станиця Луганська», «Мар’їнка» та на контрольному посту «Мар’їнка» співробітники Луганського та Краматорського загонів зафіксували 4 випадки, коли громадяни України намагалися «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошові винагороди у розмірі від 200 до 1000 гривень. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції в Луганській та Донецькій областях.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідував один вантажний автомобіль від ООН (Міжнародного благодійного фонду «АІСМ») з медичними засобами загальною вагою майже 400 кілограмів. 

 

версія для друку
Анонси
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду