українська російська англійська
Степан Кубів разом із заступниками зустрівся із членами Європейської бізнес асоціації
14.04.2017 | 14:00
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

14 квітня Віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів разом із усіма заступниками: Максимом Нефьодовим, Наталією Микольською, Михайлом Тітарчуком та Юрієм Бровченком - зустрівся із членами Європейської бізнес асоціації.

У вступному слові Степан Кубів прозвітував про результати роботи  Уряду та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за рік, зокрема роботу з дерегуляції, покращення бізнес-клімату, економічні передумови ведення бізнесу та інші.

“Ми докладаємо максимум зусиль для того, що 2017 рік став роком зростання усіх секторів економіки - від торгівлі до будівництва. Ми розуміємо, що бізнес є рушійною силою цього зростання і працюємо над полегшенням умов ведення бізнесу в Україні,” - наголосив Степан Кубів.

Він підкреслив, що Уряд ініціював важливі для бізнесу рішення, як то запуск з 1 квітня електронного реєстру відшкодування ПДВ, що сприятиме на подоланню корупції та позитивним змінам у роботі підприємств.

Степан Кубів також додав, що саме у 2016 році 30% планових перевірок проведено органами державного нагляду (контролю) комплексно, більш ніж на 16% зменшено кількість контактів органів контролю та бізнесу.

“Ви знаєте також, що в листопаді ми ухвалили в Парламенті революційні закони щодо реформи державного нагляду (контролю). Хочу вам відзвітувати - сьогодні ми готові подати на розгляд Кабінету Міністрів 7 проектів постанов, які визначають механізми перевірок та можливості для Державної регуляторної служби та Мінекономрозвитку захистити бізнес від зловживань,” - зазначив Степан Кубів.

За його словами, втілення багатьох реформ викликає опір певних політичних сил та не є простим. Зокрема, реформа ДФС, ліквідація податкової міліції та створення єдиної Служби фінансових розслідувань, яка має забезпечити ефективне розслідування фінансових злочинів по всій країні з метою знищення  корупції у цій сфері та забезпечити економію державних коштів  на утриманні чиновників.

Говорили також про реформу дерегуляції, покращення позиції України у рейтингу “Doing Business”, розширення торговельних можливостей для українських експортерах, покращення можливостей для створення ланцюжків доданої вартості української продукції та інші питання.

Присутні члени ЕВА мали можливість поставити питання до Степана Кубіва та його заступників та обговорити системні питання бізнесу до влади та покращення взаємодії та діалогу.

Довідково

Європейська бізнес асоціація (EBA) — організація міжнародного бізнесу в Україні, яка об’єднує понад 900 європейських, українських та міжнародних компаній та надає системну підтримку бізнесу з питань їхньої діяльності, провадить узагальнення системних проблем діяльності в Україні та посередництво між бізнесом та владою.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
28 квітня відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога у боротьбі з корупцією в охороні здоров'я"
27 квітня Оксана Маркарова візьме участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції "Регіональний розвиток України: проблеми та перспективи"
27 квітня - прес-брифінг, присвячений Всесвітньому тижню імунізації в Україні
27 квітня у Мінмолодьспорту вітатимуть чемпіонів Європи з дзюдо Георгія Зантараю та Дар`ю Білодід
27 квітня відбудеться засідання круглого столу на тему "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці"
27 квітня відбудеться запуск проекту Європейського Союзу щодо створення 20 зразкових відділів поліції
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"