українська російська англійська
Степан Кубів разом із заступниками зустрівся із членами Європейської бізнес асоціації
14.04.2017 | 14:00
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

14 квітня Віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів разом із усіма заступниками: Максимом Нефьодовим, Наталією Микольською, Михайлом Тітарчуком та Юрієм Бровченком - зустрівся із членами Європейської бізнес асоціації.

У вступному слові Степан Кубів прозвітував про результати роботи  Уряду та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за рік, зокрема роботу з дерегуляції, покращення бізнес-клімату, економічні передумови ведення бізнесу та інші.

“Ми докладаємо максимум зусиль для того, що 2017 рік став роком зростання усіх секторів економіки - від торгівлі до будівництва. Ми розуміємо, що бізнес є рушійною силою цього зростання і працюємо над полегшенням умов ведення бізнесу в Україні,” - наголосив Степан Кубів.

Він підкреслив, що Уряд ініціював важливі для бізнесу рішення, як то запуск з 1 квітня електронного реєстру відшкодування ПДВ, що сприятиме на подоланню корупції та позитивним змінам у роботі підприємств.

Степан Кубів також додав, що саме у 2016 році 30% планових перевірок проведено органами державного нагляду (контролю) комплексно, більш ніж на 16% зменшено кількість контактів органів контролю та бізнесу.

“Ви знаєте також, що в листопаді ми ухвалили в Парламенті революційні закони щодо реформи державного нагляду (контролю). Хочу вам відзвітувати - сьогодні ми готові подати на розгляд Кабінету Міністрів 7 проектів постанов, які визначають механізми перевірок та можливості для Державної регуляторної служби та Мінекономрозвитку захистити бізнес від зловживань,” - зазначив Степан Кубів.

За його словами, втілення багатьох реформ викликає опір певних політичних сил та не є простим. Зокрема, реформа ДФС, ліквідація податкової міліції та створення єдиної Служби фінансових розслідувань, яка має забезпечити ефективне розслідування фінансових злочинів по всій країні з метою знищення  корупції у цій сфері та забезпечити економію державних коштів  на утриманні чиновників.

Говорили також про реформу дерегуляції, покращення позиції України у рейтингу “Doing Business”, розширення торговельних можливостей для українських експортерах, покращення можливостей для створення ланцюжків доданої вартості української продукції та інші питання.

Присутні члени ЕВА мали можливість поставити питання до Степана Кубіва та його заступників та обговорити системні питання бізнесу до влади та покращення взаємодії та діалогу.

Довідково

Європейська бізнес асоціація (EBA) — організація міжнародного бізнесу в Україні, яка об’єднує понад 900 європейських, українських та міжнародних компаній та надає системну підтримку бізнесу з питань їхньої діяльності, провадить узагальнення системних проблем діяльності в Україні та посередництво між бізнесом та владою.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України
27 червня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 червня відбудеться круглий стіл на тему "Законодавче врегулювання страхування журналістів як додаткової гарантії безпеки працівників ЗМІ"
26 червня - брифінг «Здоров’я без компромісів – МОЗ забороняє використання азбесту та виробів з нього»