українська російська англійська
Законопроект про реформу корпоративного управління НАК "Нафтогаз України" буде винесено на розгляд Уряду найближчим часом, - Володимир Кістіон
14.04.2017 | 13:46
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава» найближчим часом планується розглянути на засіданні Кабінету Міністрів і направити до Верховної Ради.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, який очолює робочу групу з прискорення реформи НАК «Нафтогаз України», учасниками якої розроблявся законопроект.

«Робоча група розробила законопроект про вдосконалення корпоративного управління державними компаніями. Зараз ми з нашими міжнародними партнерами опрацьовуємо останні питання щодо проекту і вже скоро побачимо документ на засіданні Уряду», - наголосив Володимир Кістіон.

Він повідомив, що разом з цим проектом також готується до розгляду Кабміном інший документ – проект розпорядження «Про затвердження Основних засад здійснення права державної власності щодо ПАТ НАК “Нафтогаз України”.

«Окрім законопроекту, який стосується не лише «Нафтогазу», але й інших державних компаній, ми розробили ще один документ – так звану «політику власності» щодо «Нафтогазу», у якому чітко прописано механізми корпоративного управління, результати, які очікуються від діяльності компанії тощо. Ми плануємо, що на Уряді ці два документи – законопроект і проект «політики власності» розглядатимуться пакетом», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Володимир Кістіон звернув увагу, що обидва проекти розроблялися робочою групою з питань прискорення реформи НАК «Нафтогаз України» за постійної участі представників міжнародних партнерів.

«Ми довго працювали над документами і продовжуємо працювати, щоб знайти максимальний консенсус у баченні і профільних міністерств та ЦОВВ, і наших міжнародних партнерів – ЄБРР, Світового банку, Європейського енергетичного співтовариства. Але, в першу чергу, ці документи мають бути спрямовані на користь наших громадян та нашої держави», - наголосив Володимир Кістіон.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"