українська російська англійська
Прем'єр-міністр - народним депутатам: Ми налаштовані на подальшу співпрацю
12.04.2017 | 18:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман подякував народним депутатам за підтримку та прийняття рішення взяти до відома Звіт Кабінету Міністрів за 2016 рік. Про це він заявив після засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, де Уряд представив підсумки роботи в минулому році.

"Кожен з вас міг знайти десятки причин, чому Звіт Уряду не брати до відома. Але насправді звіт Уряду - це наша спільна з вами робота. Ми спираємося на підтримку українського Парламенту у тих рішення, які можемо реалізувати", - наголосив Прем’єр-міністр.

"Незважаючи на політичну приналежність, фракційність, позафракційність, я хочу подякувати усім народним депутатам України, голові комітету (Андрію Іванчуку) за те, що ви взяли до відома наш Звіт", - наголосив Володимир Гройсман.

Спілкуючись із журналістами після засідання Комітету, він зауважив, що Звіт Кабінету Міністрів за 2016 рік знаходиться у Парламенті з 14 лютого та розглянутий більшою частиною комітетів Парламенту. Більшість комітетів прийняли рішення взяти Звіт до відома. Розгляд Звіту також передбачений профільним комітетом.

За словами Прем’єр-міністра, на засіданні Комітету з питань економічної політики, що було відкритим для участі будь-кого та який відвідали усі члени Уряду, "сьогодні відбувалося і доповідь, і розповідь, і запитання, і відповіді, і абсолютно нормальний конструктивний формат".

У будь-який момент, коли буде визначено Парламентом, Звіт буде внесений на голосування Парламенту, зазначив Прем’єр-міністр. "Є два варіанти, або брати до відома, або не брати до відома. І в тому і іншому варіанті - це абсолютно робоча процедура, яка не тягне за собою інших наслідків", - сказав він.

Володимир Гройсман зауважив, що за цей непростий рік Уряд накопичив власний досвід і більше занурився у проблематику в країні, що дозволить представити кращі результати діяльності у наступному звіті, який буде робити Уряд.

"Дуже би хотілося, щоб люди відчували, що зміни, над якими ми працюємо дають позитивний результат в їхньому житті", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр також привітав членів Кабінету Міністрів з тим, що комітет взяв Звіт Уряду до відома: "Це позитивне рішення - результат діяльності кожного з вас. Ми налаштовані на подальшу співпрацю із Парламентом".

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України