українська російська англійська
Глава Уряду: Україна може стати країною-виробником власного інноваційного продукту
12.04.2017 | 17:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна має можливості перетворитися із країни - технологічного та сировинного придатку, в країну - виробника технологій та інноваційного продукту, але для цього потрібно створити умови і напрацювати необхідну законодавчу базу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, де Уряд представив звіт роботи за минулий рік.

«Ми самодостатня країна, яка може на 100% самостійно впроваджувати технологічні рішення в різних сферах», - сказав Володимир  Гройсман.

У цьому контексті він згадав аерокосмічну галузь України, яка має стати новим рушієм технічного та економічного розвитку України, але сьогодні потребує глобальних управлінських рішень, що дозволили б вивести цю сферу з того неприйнятного становища, в якому вона є.

Одним з таких рішень може стати організація в Україні техно та інноваційних парків, які стануть майданчиками створення нових технологічних рішень, що забезпечать впровадження так званої цифрової економіки. Законодавство про такі парки, за словами Володимира Гройсмана, може бути представлене вже у травні.  

«Ми хочемо створити особливі привабливі умови, аби ми стали країною, яка створює інноваційний продукт. Окрім того, треба серйозно підійти до змін у науці: наші наукові розробки мають знайти своє місце в реальному секторі. І тут потрібні механізми кооперації, фінансування. Тож від держави треба створити умови», - зазначив  Глава Уряду. 

 

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
29 травня з робочим візитом Львівщину відвідає Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
29 травня відбудеться прес-конференція на тему: "Міжнародний день здорового травлення: як харчуються українці?".