українська російська англійська
Глава Уряду: Україна може стати країною-виробником власного інноваційного продукту
12.04.2017 | 17:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна має можливості перетворитися із країни - технологічного та сировинного придатку, в країну - виробника технологій та інноваційного продукту, але для цього потрібно створити умови і напрацювати необхідну законодавчу базу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, де Уряд представив звіт роботи за минулий рік.

«Ми самодостатня країна, яка може на 100% самостійно впроваджувати технологічні рішення в різних сферах», - сказав Володимир  Гройсман.

У цьому контексті він згадав аерокосмічну галузь України, яка має стати новим рушієм технічного та економічного розвитку України, але сьогодні потребує глобальних управлінських рішень, що дозволили б вивести цю сферу з того неприйнятного становища, в якому вона є.

Одним з таких рішень може стати організація в Україні техно та інноваційних парків, які стануть майданчиками створення нових технологічних рішень, що забезпечать впровадження так званої цифрової економіки. Законодавство про такі парки, за словами Володимира Гройсмана, може бути представлене вже у травні.  

«Ми хочемо створити особливі привабливі умови, аби ми стали країною, яка створює інноваційний продукт. Окрім того, треба серйозно підійти до змін у науці: наші наукові розробки мають знайти своє місце в реальному секторі. І тут потрібні механізми кооперації, фінансування. Тож від держави треба створити умови», - зазначив  Глава Уряду. 

 

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"