українська російська англійська
Володимир Гройсман закликав народних депутатів підтримати три урядових законопроекти, що забезпечать продовження реформи з енергоефективності
12.04.2017 | 17:11
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає народних депутатів України завтра, 13 квітня,  підтримати у Парламенті три урядових законопроекти, що забезпечать залучення 100 млн євро для Державного фонду енергоефективності та продовження реформи цієї сфери. Про це Глава Уряду зазначив під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, де Уряд представив звіт роботи за минулий рік.

"Ми просимо народних депутатів, щоб вони підтримали наші ініціативи. Зокрема, завтра буде низка законів, які нам необхідні. Це нам дасть можливість претендувати ще на 100 млн євро в наповненні Державного фонду енергоефективності ", - заявив Глава Уряду, говорячи про проект Закону №4901 "Про комерційний облік комунальних послуг", проект Закону №4941 "Про енергетичну ефективність будівель" та проект Закону №1581-д "Про житлово-комунальні послуги".

Ці рішення, зазначив Володимир Гройсман, дуже важливі для того, аби Фонд енергоефективності став єдиним інструментом надання технологічних рішень по енергоефективності.

"Це ті рішення, які змінять країну, і вони потрібні нам усім, щоб глобально, системно вирішувати (проблеми). Краще одну хвилину не сподобатися, але у середньостроковій перспективі зробити правильний крок, який буде змінювати якість життя у країні", - наголосив Володимир Гройсман.

Він додав, що Уряд активно працює з міжнародними фінансовими організаціями задля забезпечення фінансування енергопроектів і програм. 

 

 

версія для друку
Анонси
17 жовтня відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України та Міністра національної освіти Республіки Польща
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС