українська російська англійська
Прем'єр-міністр про дороги: Ми готові інвестувати в якість доріг, але "халтуру" по регіонах терпіти не будемо
12.04.2017 | 11:51
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України готовий інвестувати державні кошти в розвиток дорожнього господарства і підвищення якості доріг, але не буде терпіти «халтуру» - незалежно від джерел фінансування робіт. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході засідання Уряду, однією з головних тем якого стало поточне виконання дорожніх робіт.    

«Ми робимо системні кроки, консолідуємо зусилля. І ми готові інвестувати в те, щоб українські дороги отримали належну якість. Але якщо ми будемо бачити «халтуру» по регіонах… Неважливо - це державні або місцеві кошти, ми не будемо цього терпіти. Халтурників виводьте поза межі. Про них буде знати вся країна. Я підтримую зміну підходів до контролю якості», - сказав Володимир Гройсман.

Він також висловив пропозицію проводити подібні засідання Уряду раз на два-три тижні і інформувати країну про те, що відбувається на дорогах, які завдання стоять перед «Укравтодором» і куди направляються кошти.

При цьому він додав, що бюджетні асигнування для проведення робіт є, і вони значні. "І я впевнений, що можна вирішити й питання зарплат для дорожніх робітників. Треба просто перестати красти", - сказав Глава Уряду.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"