українська російська англійська
Володимир Гройсман на зустрічі із главами МЗС Словаччини, Чехії та Угорщини: Ми демонструємо суттєвий прогрес у боротьбі і запобіганні корупції
11.04.2017 | 21:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Усі зміни, що вживає Уряд, мають за мету побудову прозорої системи, що викорінить та не допустить корупції. Україна демонструє суттєвий прогрес у боротьбі і запобіганні корупції. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з міністрами закордонних справ Словацької Республіки Мирославом Лайчаком, Угорщини Петером Сійярто та Чеської Республіки Любомиром Заоралеком у вівторок.

Розповідаючи співрозмовникам про вжиті заходи у напрямку боротьби з корупцію, Володимир Гройсман зазначив, що "за 2015-2016 роки Україна створила одне з кращих і суворих законодавств щодо профілактики і боротьби з корупцією. Ми утворили сучасну інфраструктуру щодо боротьби з корупцією: в Україні є незалежна спеціалізована антикорупційна прокуратура, незалежне Національне антикорупційне бюро і незалежне Національне агентство із запобігання корупції, - наголосив Володимир Гройсман. - Створення такої інфраструктури, яку створила Україна, є дуже рішучим кроком для наведення ладу в ефективній боротьбі з корупцією".

Важливим елементом боротьби з корупцією є судова реформа, що розпочалася у жовтні минулого року. "Ця реформа триватиме декілька років, і дуже важливо, щоб ми повернули довіру українських громадян до правосуддя, судів і суддівської системи", - переконаний Прем’єр-міністр.

Говорячи про інші вжиті Урядом заходи у цьому напрямку, він навів приклади  запровадження електронного декларування, зміну системи державних закупівель, дерегуляцію цін на газ. Також з 1 квітня запущено електронний реєстр відшкодування ПДВ, що знищить будь-які зловживання у цій сфері.

Міцним антикорупційним кроком також стане масштабна приватизація неефективних державних підприємств, що Уряд запланував здійснити у 2017 році, наголосив Прем’єр-міністр.

"Усі наші кроки пронизані тим, щоб створювати системи, які є прозорими і не заохочують до будь-яких зловживань, - підкреслив Володимир Гройсман. - Процес (боротьби з корупцією) йде і триває достатньо динамічно. У боротьбі і запобіганні з корупцією ми демонструємо суттєвий прогрес".

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка