українська російська англійська
Володимир Гройсман: Вкрадені на Донбасі українські активи будуть повернуті, хоча для цього знадобиться час і багато зусиль
11.04.2017 | 12:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Вкрадені проросійськими бойовиками українські промислові активи будуть повернуті, навіть якщо для цього знадобиться час, низка рішень і докладання значних зусиль, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  на прес-конференції за підсумками року діяльності Уряду.

Він підкреслив, що з юридичної точки зору питання повернення підприємств та надр  - це питання Ради національної безпеки та оборони України. «І я розумію, що це (повернення активів) не відбудеться завтра. Але я точно знаю: як Німеччина свого часу виплачувала компенсації, так і Росія буде виплачувати гроші тим країнам, яким вона завдає шкоду, - зазначив Володимир Гройсман.

«Мені шкода, що росіяни пішли на нас із зброєю. Хтось міг сказати ще 3,5 роки тому, що так буде? Але цей шлях в нікуди. Ми таке вже проходили. Все буде повернуте, на це піде час і багато зусиль, але іншого варіанту немає», - підкреслив Глава Уряду.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"