українська російська англійська
Відбулася двостороння зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика та Міністра економічного розвитку Італії Карло Календи
10.04.2017 | 19:09
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик привітав Карло Календи з нагоди головування Італії у Великій сімці та подякував за сприяння в реалізації реформ енергетичного сектору України.

Під час зустрічі сторони обговорили основні напрямки посилення двосторонньої співпраці між Україною та Італією в енергетичній сфері.

Зокрема, Міністр економічного розвитку Італії Карло Календа відзначив, що тема співробітництва з Україною була однією з основних під час зустрічі міністрів енергетики країн Великої сімки.

Також Карло Календа вважає позитивним сигналом для майбутнього співробітництва сьогоднішній візит української делегації та підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо можливостей співпраці в ГТС України.

Ігор Насалик з свого боку запевнив, що завдяки спільним зусиллям сторони матимуть можливість продовжити системну роботу щодо посилення енергетичної безпеки шляхом диверсифікації джерел та маршрутів постачання енергоносіїв за рахунок інтеграції української та європейської газотранспортних систем.  Він також наголосив, що Уряд України повною мірою забезпечує виконання своїх зобов’язань перед європейськими партнерами.

Сторони домовились актуалізувати діяльність в рамках робочої групи у сфері геотермальної енергії, яка започаткована для реалізації пілотних проектів геотермальних станцій на базі виснажених нафтогазових свердловин, а також розглянути можливість співпраці у сфері малої гідроенергетики.

Нагадаємо, поїздка делегації України на чолі з Міністром Ігорем Насаликом відбувається 10-11 квітня на офіційне запрошення Міністра економічного розвитку Італійської  Республіки Карло Календи. До складу української делегації  входять в. о. державного секретаря – директор Департаменту забезпечення комунікацій та організаційної роботи  Юлія Підкоморна, Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, т. в. о. Президента ПАТ «Укртрансгаз» Мирослав Химко та член правління, виконавчий директор департаменту стратегії та розвитку бізнесу ПАТ «Укртрансгаз» Сергій Макогон.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
28 квітня відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога у боротьбі з корупцією в охороні здоров'я"
27 квітня Оксана Маркарова візьме участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції "Регіональний розвиток України: проблеми та перспективи"
27 квітня - прес-брифінг, присвячений Всесвітньому тижню імунізації в Україні
27 квітня у Мінмолодьспорту вітатимуть чемпіонів Європи з дзюдо Георгія Зантараю та Дар`ю Білодід
27 квітня відбудеться засідання круглого столу на тему "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці"
27 квітня відбудеться запуск проекту Європейського Союзу щодо створення 20 зразкових відділів поліції
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"