українська російська англійська
Розробка законодавства з підтримки технопарків та розвитку внутрішнього виробництва мають стати основними завданнями Нацкомітету відродження промисловості, - Глава Уряду
07.04.2017 | 18:49
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Розробка законодавства з підтримки технопарків та розвитку внутрішнього виробництва мають стати основними завданнями Національного комітету відродження промисловості на найближчу перспективу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході першого засідання Комітету. 

«Настав час створення законодавства з підтримки національного виробництва і пакета законодавства з розвитку технопарків. І думаю, що це завдання на найближчі 2,5 місяця, - сказав Володимир Гройсман. - Нам також треба змінювати систему фінансування української науки, виходячи з потреб ринку. Сьогодні більшість наших науковців та ІТ-фахівців працюють на аутсорсі і це, за великим рахунком, також технологічні придатки. І це треба змінити, їх треба підтримувати. Як? Напевно, виключно через державний бюджет ми не отримуємо результат. Наше завдання - законодавче забезпечення, і - не боятися приймати сміливі рішення».   

Ще один важливий крок - стимулювання оновлення основних фондів і визначення вартості української сировини - за кордоном і всередині країни. «Я не розумію, чому український виробник купує українську сировину іноді дорожче, ніж його закордонний конкурент», - сказав Володимир Гройсман.

Окрему увагу він звернув на приватизацію. «Широка приватизація - це інвестиції, технології і робочі місця», - додав Глава Уряду.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"