українська російська англійська
Уряд вивчає ситуацію щодо виплати заробітних плат у сфері охорони здоров'я та урегулює проблеми у випадку їх наявності, - Володимир Гройсман
07.04.2017 | 11:45
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд проаналізує стан справ у закладах охорони здоров'я країни щодо виплати заробітної плати медичним працівниками після підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн та урегулює ситуацію, у випадку наявності проблем. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України.

"Міністерство фінансів аналізує реальний стан справ по медичним закладам усієї країни. Ми конкретно у розрізі кожної області подивимося, де є проблеми. Якщо такі проблеми є, ми їх врегулюємо. Це наше завдання", - заявив він.

"Ми аналізуємо перший квартал, ми хочемо подивитися реальний стан справ щодо оплати праці по областям, у тому числі по кваліфікаціям лікарів, медичних сестер, іншого персоналу, тоді ми будемо розуміти, які заходи нам треба прийняти, щоб ситуацію у кращий бік змінити", - додав Прем’єр-міністр.

У цьому контексті він закликав "не випереджати події", стверджуючи, що підвищення мінімальної заробітної плати призвело до зрівняння заробітних плат, "а спиратися на цифри, які будуть отримані від фінансових управлінь обласних державних адміністрацій, що дозволить зрозуміти стан справ у закладах охорони здоров'я країни".

"Питання виплати заробітної плати - це питання цифр, а не лозунгів", - підкреслив Глава Уряду.

Він також наголосив, що збільшення мінімальної заробітної плати удвічі до 3200 грн було кроком на боротьбу з бідністю. "Він є виправданий, правильний і покликаний. 4,5 млн українських громадян все ж таки отримали підвищену заробітну плату у 2017 році. Це тільки початок наших ініціатив у підвищені соціальних стандартів для українських громадян", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр нагадав, що заробітна плата медичних працівників була збільшена до 30%, залежно від посади-категорії, яку займає лікар. Уряд підтримує подальше збільшення заробітних плат у сфері охорони здоров'я, але це можливо, виходячи з реальних можливостей Державного бюджету, наголосив він.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня у Києві відбудеться зустріч Міністрів оборони України та Канади
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах