українська російська англійська
Єдиний шлях показати Росії силу - це швидкі та дієві реформи, - Президент ПА НАТО Паоло Аллі
06.04.2017 | 13:24
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Президентом Парламентської асамблеї НАТО Паолом Аллі. Йшлося про співпрацю між Україною та Північноатлантичним Альянсом, російську агресію та прогрес реформ в Україні.

Віце-прем`єр-міністр подякувала Президенту за допомогу Альянсу як у реформах, так і в питаннях підтримки України на міжнародній арені. Вона висловила надію на продовження успішної співпраці, зокрема, в рамках трастових фондів НАТО.

Обговорюючи російську агресію, співрозмовники засудили ескалацію на Сході України, яка триває попри режим тиші, а також страшні злочини у Сирії та дії Росії у РБ ООН, що суперечать принципам людяності та здоровому глузду.

Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила необхідність створення поліцейської місії ОБСЄ, яка могла б цілодобово стежити за ситуацією на тимчасово окупованих територіях України. Такий крок потрібен, оскільки Росія всіма своїми діями показує небажання виконувати Мінські домовленості. Своєю чергою Президент ПА НАТО запевнив, що країни-члени Альянсу не змінять своєї позиції щодо санкцій.

Також сторони обговорили процес реформ у нашій державі. Віце-прем`єр-міністр розповіла про успіхи у сфері енергетики, держзакупівель та стабілізацію економіки. Вона повідомила про прогрес реформи судової системи та децентралізації. «Відчувається, наче ми намагаємося відремонтувати всю країну, у кожній сфері», – сказала вона.

Паоло Аллі привітав прогрес, але наголосив на тому, що його необхідно пришвидшити: «Єдиний шлях показати Росії силу – це швидкі та дієві реформи. Таким чином, ви ще більше заохотите міжнародних партнерів до співпраці». Він також додав, що в цьому зацікавлений італійський бізнес, який шукає виходи на український ринок.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
29 травня з робочим візитом Львівщину відвідає Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
29 травня відбудеться прес-конференція на тему: "Міжнародний день здорового травлення: як харчуються українці?".