українська російська англійська
Рада Директорів Міжнародного валютного фонду прийняла позитивне рішення про виділення Україні четвертого траншу в $1 млрд
03.04.2017 | 20:22
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

3 квітня Рада Директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила рішення про завершення третього перегляду програми та надання Україні четвертого траншу в $1 млрд.

 

В чому суть?

Після спільної роботи на початку березня Україна та Міжнародний валютний фонд досягли домовленостей на робочому рівні щодо змісту Меморандуму про економічну та фінансову політику. 

Це стало важливим кроком до завершення третього перегляду програми МВФ Механізм розширеного фінансування (EFF) та виділення Україні наступного траншу у розмірі 1 млрд доларів, що буде зараховано до міжнародних резервів НБУ. 

Новий Меморандум містить виклад політики та стратегії України в рамках програм EFF у 2017-2018 роках, яка націлена на забезпечення економічного зростання країни шляхом проведення структурних реформ та створення умов для самодостатнього розвитку.

 

Що це дає?

Виділення чергового траншу означає, що обидві сторони дотримується своїх зобов’язань, та Фонд позитивно оцінює реформи, які впроваджуються в Україні. 

Збільшення резервів НБУ позитивно позначиться на стабільності національної валюти. Довіра Міжнародного валютного фонду є однією із необхідних передумов для залучення світових інвесторів до України. Продовження співпраці України та МВФ в рамках Механізму розширеного фінансування підтверджує налаштованість України на проведення структурних реформ та перетворень для забезпечення сталого розвитку.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
27 червня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
25 червня Ігор Жданов візьме участь у відзначенні Дня молоді
23 червня відбудеться брифінг "Розширення габаритно-вагового контролю на автошляхах України"
23 червня - семінар щодо розвитку відновлюваної енергетики в Одеській області
23 червня - семінар у м. Чернігів "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
23 червня у Полтаві відкриють новий сервісний центр МВС та вручать службові автомобілі працівникам ГУНП
22 червня Георгій Тука у прямому ефірі програми "Право на владу" на каналі 1+1