українська російська англійська
У червні до Харкова з`їдуться місцеві депутати зі всієї Європи
31.03.2017 | 22:07
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Перебуваючи з робочою поїздкою в Харкові, Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Головою Харківської ОДА Юлією Світличною.

Головною темою розмови стала ліквідація наслідків вибухів на складах боєприпасів у Балаклеї. «За дорученням Президента МЗС, Міноборони та ДСНС звернулися до НАТО по допомогу в реагуванні на цю надзвичайну подію. Хочу зазначити, що реакція Альянсу була миттєвою. Ми вже зараз отримали підтвердження щодо надання у рамках Проекту НАТО з гуманітарного розмінування Програми «Наука заради миру та безпеки» комплектів індивідуального захисту для робіт із розмінування, міношукачів, а також засобів радіозв`язку. Це вкотре підтверджує готовність НАТО підтримувати народ України», – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.  За словами Юлії Світличної, найбільших руйнувань завдали ударні хвилі, які повибивали скло і пошкодили покрівлю будівель. Тож зараз зусилля ремонтних бригад, головно, зосереджені на відновленні житлового фонду. Зараз робота магазинів у місті та прилеглих населених пунктах відновлена. У найкритичніший же момент, коли велика кількість людей потребувала товарів першої необхідності, Харківщина оперативно отримала гуманітарну допомогу від 11 регіонів України. Не залишилися байдужими до долі земляків і мешканці самої області. «Люди охоче допомагають одне одному, бо події з 2014 року дуже нас згуртували», – сказала вона.

Співрозмовниці також торкнулися подій останніх днів, зокрема, зухвалого нападу на Генеральне Консульство Польщі у Луцьку. Юлія Світлична поінформувала Віце-прем`єра про те, що, окрім уже вжитих центральною владою заходів, зі свого боку, ОДА також готова посилити охорону Генерального Консульства Польщі й інших важливих для поляків об`єктів у Харкові.

Окремо було обговорено співпрацю влади області з міжнародними організаціями та іноземними партнерами в частині боротьби з корупцією та залучення інвестицій. Притік останніх в економіку Харківщини збільшився торік удесятеро і сягнув 147 мільйонів доларів.

Окрім цього, йшлося про підготовку засідання Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи, що вперше відбудеться в Україні – у Харкові в червні. Очікується, що захід відвідають близько 120 депутатів зі всієї Європи. Іванна Климпуш-Цинцадзе та Юлія Світлична домовилися координувати свої дії задля якнайкращої організації та проведення Конгресу.

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"