українська російська англійська
Володимир Гройсман подав електронну декларацію за 2016 рік
30.03.2017 | 23:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в рамках виконання вимог законодавства подав електронну декларацію  за 2016 рік.

Згідно з декларацією, заробітна плата Володимира Гройсмана у 2016 році склала 281 тис. грн. Його дохід включає також проценти по депозитах, розміщених в українських банках, в розмірі 154 тис. грн.

Переважна частина доходу Прем’єр-міністра України за 2016 рік отримана внаслідок відчуження належного йому автомобіля та земельної ділянки, сформованої в результаті поділу ділянки, раніше вказаної у електронній декларації Володимира Гройсмана за 2015 рік. Від зазначених операцій очільником Уряду отримано 11,130 млн грн. Додатково від здачі в оренду належних Володимиру Гройсману об’єктів нерухомого майна, які є у його власності вже багато років, надійшло 4,2 млн грн.

З отриманих доходів Володимир Гройсман сплатив у минулому році більше 1,5 млн грн податків.

Доходи дружини Прем’єр-міністра України за 2016 рік склали 1,625 млн грн, з яких 1,4 млн грн. – доходи від ведення Оленою Гройсман підприємницької діяльності.

У 2016 році подружжям Гройсман не придбавалися об’єкти нерухомого майна, рухоме майно та нематеріальні активи, декларування яких є обов’язковим за законодавством України.

Отримані в цьому році доходи і більшу частину задекларованої раніше готівки Володимир Гройсман і його родина, згідно з поданою декларацією, розмістили на рахунках в українських банківських установах. 

 

версія для друку
Анонси
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
19 жовтня - прес-конференція щодо розвитку і досягнень українсько-корейського співробітництва
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня відбудеться спільний брифінг Міністра освіти і науки України, Міністра закордонних справ України та Міністра людських ресурсів Угорщини