українська російська англійська
Андрій Рева: Отримання чергового траншу МВФ дозволить пришвидшити темпи економічного зростання України
30.03.2017 | 14:44
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Отримання чергового траншу МВФ дозволить пришвидшити темпи економічного зростання України. Про це Міністр соціальної політики заявив 29 березня в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Міжнародний валютний фонд нещодавно отримав від Уряду уточнені макроекономічні показники та потребує часу для їхнього аналізу і прийняття остаточного рішення. Така ситуація склалася через необдумані дії деяких політиків, які влаштували блокування українських підприємств на тимчасово непідконтрольних територіях», – повідомив Міністр.

Він наголосив на тому, що сьогодні Україні потрібні кошти від МВФ для пришвидшення економічного відновлення.

«Гроші, отримані від МВФ, спрямовуються на поповнення золотовалютних резервів НБУ, для забезпечення стабільності національної валюти. Крім того, це буде сигналом для інших фінансових інституцій про те, що нашу країну можна кредитувати, а отже, Уряд матиме можливість залучати фінансові ресурси на вигідних для України умовах», – заявив Андрій Рева.

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
27 червня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
25 червня Ігор Жданов візьме участь у відзначенні Дня молоді
23 червня відбудеться брифінг "Розширення габаритно-вагового контролю на автошляхах України"
23 червня - семінар щодо розвитку відновлюваної енергетики в Одеській області
23 червня - семінар у м. Чернігів "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
23 червня у Полтаві відкриють новий сервісний центр МВС та вручать службові автомобілі працівникам ГУНП
22 червня Георгій Тука у прямому ефірі програми "Право на владу" на каналі 1+1