українська російська англійська
Андрій Рева: Отримання чергового траншу МВФ дозволить пришвидшити темпи економічного зростання України
30.03.2017 | 14:44
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Отримання чергового траншу МВФ дозволить пришвидшити темпи економічного зростання України. Про це Міністр соціальної політики заявив 29 березня в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Міжнародний валютний фонд нещодавно отримав від Уряду уточнені макроекономічні показники та потребує часу для їхнього аналізу і прийняття остаточного рішення. Така ситуація склалася через необдумані дії деяких політиків, які влаштували блокування українських підприємств на тимчасово непідконтрольних територіях», – повідомив Міністр.

Він наголосив на тому, що сьогодні Україні потрібні кошти від МВФ для пришвидшення економічного відновлення.

«Гроші, отримані від МВФ, спрямовуються на поповнення золотовалютних резервів НБУ, для забезпечення стабільності національної валюти. Крім того, це буде сигналом для інших фінансових інституцій про те, що нашу країну можна кредитувати, а отже, Уряд матиме можливість залучати фінансові ресурси на вигідних для України умовах», – заявив Андрій Рева.

версія для друку
Анонси
28 липня - кінцевий строк подачі заяв для участі в конкурсі з набору до Команди підтримки реформ при Мінприроди
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
25 липня до Дня Повітряних Сил відбудеться прес-тур до військових частин Васильківського гарнізону
25 липня - Міжвідомча робоча група з питань виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України
25 липня Павло Петренко візьме участь у прес-конференції "Результати роботи Міністерства юстиції у І півріччі 2017 року"
25 липня відбудеться презентація Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2017
25 липня відбудеться засідання Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності