українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд наполягає на дотриманні високих стандартів якості під час ремонту і будівництва доріг
30.03.2017 | 14:11
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Висока якість проведення дорожніх робіт і впровадження ефективних технологічних рішень були й залишатимуться в полі зору Уряду, наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час ознайомлення із ходом ремонтних робіт на дорогах Житомирської області. Глава Уряду оглянув автомобільну дорогу Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Володарка – Ставище.

"Зараз треба приділяти увагу якості виконання робіт і технологічним підходам", - наголосив очільник Уряду. – Так, у нас виникають проблеми, у тому числі на місцях. І ногами товчуть цей асфальт, і роблять неякісно. Це величезний виклик і для Укравтодору, і для місцевої влади".

За словами Прем’єра, цього року Україна завчасно розпочала дорожні роботи. "Минулого року почали лише у липні. Цього року роботи ведуться з випередженням на декілька місяців. Це дасть можливість збільшити обсяги і якість робіт, - підкреслив Прем’єр-міністр. - Сьогодні бригади почали працювати, як планувалося, як я говорив: близько 1 квітня, як сонечко блисне, можна виходити й робити, приводити до нормального стану українські дороги".

Глава Уряду визнав, що виконати весь необхідний обсяг робіт за один рік чи один сезон – неможливо, оскільки українськими дорогами не опікувалися десятки років, і сьогодні вони прогнозовано й хронічно у "жахливому стані". Разом з тим Уряд виділяє достатньо коштів для того, аби розпочати масштабну перебудову дорожнього господарства. Володимир Гройсман нагадав, що за бюджетним розписом асигнування становлять 15 млрд грн. Ще 15 млрд грн вдасться залучити через процес репрофайлінгу ОВДП, який наразі обговорює Міністерство фінансів разом із Національним банком.   

"Наше завдання - протягом року профінансувати усі ці кошти. Я можу точно сказати, що увесь цей обсяг робіт, який буде зроблений в рамках цих цифр, буде профінансований у 2017 році. Ми бачимо абсолютно нормальні можливості. Для старту, для закупівель, проведення тендеру, усього іншого сьогодні коштів достатньо в Укравтодору. Треба "закручувати" нормально роботу", - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку
Анонси
17 жовтня відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України та Міністра національної освіти Республіки Польща
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС