українська російська англійська
Світовий банк готовий підтримувати Уряд у проведенні реформ, необхідних Україні - зустріч Володимира Гройсмана із віце-президентами Світового банку
29.03.2017 | 20:41
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у середу зустрівся із віце-президентами Світового банку Кайлом Пітерсом та Сирілом Мюллером та детально обговорив порядок денний реформ, які проводяться українським Урядом.

Володимир Гройсман високо оцінив рівень співпраці між Україною та Світовим банком, подякував за підтримку у проведенні необхідних перетворень.

"Україна йде шляхом перетворень, реформ і змін. У багатьох секторах ми маємо підтримку експертів Світового банку: від банківської сфери і енергетики - до реформ у соціальній сфері. Мені приємно відзначити, що ми тут достатньо глибоко співпрацюємо, а наш порядок денний – насичений. Беззаперечно, ми надаємо особливого значення співпраці зі Світовим банком і зацікавлені у тому, щоб ефективно продовжувати її і надалі", – підкреслив Глава українського Уряду.

Володимир Гройсман поінформував також керівників Світового банку про першочергові завдання і пріоритети Уряду в реформуванні держави. «Кабінет Міністрів України концентрується над підготовкою і проведенням реформи пенсійної системи, що забезпечить її справедливість, бездефіцитність Пенсійного фонду у середньостроковій перспективі та підвищення пенсій», - зазначив Володимир Гройсман.

"Мене дуже цікавить 2017 рік з точки зору зменшення дефіциту Пенсійного фонду. Це важливо, тому що зміна системи заробітних плат, відрахувань, розширення кола платників і підвищення відповідальності вже дають свої позитивні сигнали. За 2 місяці ми бачимо дуже позитивну динаміку", – наголосив Прем'єр-міністр.

Також на порядку денному Уряду – підготовка і проведення земельної реформи та публічної приватизації, концепція та зміст яких розроблялися за участю та підтримки експертів Світового банку.

У свою чергу віце-президенти банку Кайл Пітерс та Сиріл Мюллер відзначили помітний прогрес, досягнутий українським Урядом впродовж останніх 8 місяців щодо стабілізації економіки, відновлення економічного зростання, підвищенні мінімальної заробітної плати.

Вони також запевнили у готовності Світового банку підтримувати Україну на шляху перетворень.

"Ми готові продовжувати нашу співпрацю, спрямовану на підтримку реформ, які проводяться українським Урядом, а також розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінансової підтримки України", – сказав Віце-президент Світового банку Кайл Пітерс.

 

версія для друку
Анонси
28 липня - кінцевий строк подачі заяв для участі в конкурсі з набору до Команди підтримки реформ при Мінприроди
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
25 липня до Дня Повітряних Сил відбудеться прес-тур до військових частин Васильківського гарнізону
25 липня - Міжвідомча робоча група з питань виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України
25 липня Павло Петренко візьме участь у прес-конференції "Результати роботи Міністерства юстиції у І півріччі 2017 року"
25 липня відбудеться презентація Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2017
25 липня відбудеться засідання Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності